Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    @tokyodream: sorry about that. Azi dimineata mi-a raportat-o Udo si s-a rezolvat instat. Probleme mari nu au de ce sa mai apara. Eventualele erori ce pot aparea sunt chestiuni de cateva zeci de secunde. Dar pentru a le elimina pe toate ar trebui sa pierd muuuulte ore din cauza ca mai intai trebuie gasite. Asa ca ma bazez pe voi sa mi le aduceti la cunostinta pe masura ce le intalniti.

    Thx si inca o data ops: pentru glitch-ul cu presa internationala.
    B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
    Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

    Comment


    • #77
      Cred ca am mai gasit ceva:
      la nici un profil nu mai apare "Masina" care e pe ultimul rand:

      http://www.hondafan.ro/phpBB2/profil...iewprofile&u=3
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • #78
        Eu am gasit ceva care merge si inainte nu mergea

        Pana acum daca intram si vedeam ca sunt 20 topicuri noi, si citeam 10, apoi ma luam cu alta treaba, cand intram din nou sa continui cititul nu-mi mai arata nici un topic nou. Acum se pastreaza
        Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
        LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
        Accord 2006 2.0 ES M/T
        Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
        Raising money for...the third H

        Comment


        • #79
          Am vorbit eu acum cu Mihai , marti cand se intoarce in Cluj o sa incerce din nou sa isi faca cont.

          Comment


          • #80
            Stiu, il sunasem ieri si vorbisem cu colega lui....o sa revin luni dupa-masa cum am promis. Nu mi s-a parut atat de important incat sa-l deranjez pe mobil.
            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

            Comment


            • #81
              profil ciudat...!!!

              prima data aveam la avatar o masina de 83 cp...
              pe urma am bgat ceva pe la profil (intr-un camp pe care acum nu-l mai vad) si aparea ce am eu de fapt: 1.8 i-VTEC, 140 cp
              acum apare 2.2 i-CTDI, 140 cp...dar eu n-am motorinar...

              unde gresesc...ce tre sa fac...?!?
              nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita (ignorance is bliss)...

              Comment


              • #82
                2.2 I-CTDi e rangul care se calculeaza in functie de numarul de posturi, n-are nici o legatura cu ce masina ai, da un search ca erau pe undeva pe aici intervalele de schimbare.
                '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
                '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

                Comment


                • #83
                  Nu gresesti nimic. Alea sunt niste ranguri luate dupa cate mesaje ai scris in total pe Hondafan. Pe masura ce scrii mai multe ajungi sa ai 1.8 140 cao, 2.2 i-CTDI, 2.0 155 cai, 2.0 200 cai etc. :wink:
                  '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                  Comment


                  • #84
                    Mama ce mi-a luat-o inainte cu explicatii baiatul asta... :lol:
                    '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                    Comment


                    • #85
                      mda...fara cuvinte...
                      merci de explicatie

                      Daca intru pe "Mesaje scrise de la ultima vizita" imi apar 33 (de exemplu) de mesaje. Dupa ce intru pe unul si-l citesc, accesez din nou link-ul si raman doar 8...
                      nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita (ignorance is bliss)...

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Xander
                        Mama ce mi-a luat-o inainte cu explicatii baiatul asta... :lol:
                        hehe 8)

                        on topic Mi se intampla si mie sa intru sa vad un mesaj si dupaia sa apara ca le-am citit pe toate. Nu e deranjant ca oricum la topicurile "hot" mai apare un mesaj nou in scurt timp si le vad si pe alea care le-am ratat.
                        '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
                        '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

                        Comment


                        • #87
                          cred ca "nu e deranjant" e [moderat-jester] ...adica subiectiv...adica pt unii da, pentru altii nu...adica pentru mine e destul de deranjant...

                          so...s-a rezolvat, nu se poate...?!?
                          nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita (ignorance is bliss)...

                          Comment


                          • #88
                            Nu mai merge sa inserezi emoticoane? Sau nu e compatibil cu Opera?
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • #89
                              artyman: :supz: :drinkers: :tonqe: :weedman: :-({|=
                              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                              Comment


                              • #90
                                Nu stiu de ce, de cateva zile, cand dau "Mesaje scrise de la ultima vizita" si "Back" dintr-unul din topicuri imi da incontinuu mesajul "Nu poti face alta cautare atat de recenta fata de ultima; te rog incearca din nou in cateva clipe".

                                Chiar acum imi da mesajul asta imediat ce apas pe "Mesaje scrise de la ultima vizita", indiferent cat timp il las sa-si traga sufletul.
                                "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                                "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                                Comment

                                Working...
                                X