Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Stimate domn, sunt un om conservator, si in plus cred ca am si un dram de masochism in mine. :wink: Dragostea din tinerete nu se uita asa usor. :lol: :lol: Eu doar speram sa nu fie la mine defectiunea, ca sa ma pot plange, dar dumneavoastra mi-ati rapit si aceasta placere.

    In rest, va rog indrazniti, indrazniti.
    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

    Comment


    • #47
      sa nu mi-o iei in nume de rau, sau ca vreo jignire, dar just to be sure: cand dai prima oara 'view posts since last visit', te uiti si pe pagina 2, 3,... a listei de new posts? :?:

      inca o data, sa nu o iei ca pe o jignire... ops:
      '08 Honda Accord 2.0 i-VTEC M/T
      EX '89 Honda Prelude 2.0i-16
      '99 Subaru Forester S-Turbo M/T
      '07 Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

      Comment


      • #48
        Nu, cum sa o iau ca o jignire? Ce naiba? :wink:

        Da, ma uit pe toate paginile, daca sunt. In general, nu prea sunt prea multe subiecte necitite, ma uit destul de des pe site. De obicei, am maximum 8-9 subiecte necitite. Poate ca Domnul Dan :wink: are dreptate. :-k
        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

        Comment


        • #49
          Am concluzionat ca problema se datoreaza prajiturilor intrucat citesc firele de discutii in acelasi mod. In schimb vulpea de foc nu mi-a facut niciodata figuri (poate imi stie de frica )
          Asadar, Domnule Delphi, va rog sa imi permiteti un sfat in calitate de coleg de forum: folositi Firefox, iar daca veti fi dezamagit voi fi nevoit sa ma intorc si eu la IE :roll:
          '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

          Comment


          • #50
            vulpea de foc

            Firefoxul il folosesc cu succes, doar ca atunci cand expira "prajiturile", trebuie sa sterg tot arborele hondafan.ro, altfel nu ma pot autentifica la forum.
            Accord 2.0i LS 2006/MT Arctic Blue

            Comment


            • #51
              Domnule Dan, va multumesc pentru sugestia dumneavoastra. Credeti ca daca as sterge manual prajiturelele, as putea sa continui sa folosesc IE, fara probleme? Nu de altceva, dar nu as vrea sa va determin sa renuntati la vulpea de foc, care se pare ca va aduce satisfactii in utilizare.

              De fapt, eu nu am intrebat decat pentru ca am crezut ca este o problema legata de site. Daca nu e asa, atunci m-am linistit. Cu mofturile IE m-am obisnuit deja, si i le tolerez (inca).
              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

              Comment


              • #52
                O intrebare: am vazut ca nu ma pot 'deloga'. Imi da eroare:

                Eroare generala

                Invalid_session

                Comment


                • #53
                  asa face, dar daca inchizi din <X> rosu, sus dreapta, atunci iesi din forum!altfel, ramai logat tot timpul.
                  Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                  ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                  Comment


                  • #54
                    A fost 'picat' forumul de aseara si pana in dimineata asta sa mi s-a parut mie?
                    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                    2 roti

                    Comment


                    • #55
                      Nu ti s-a parut, asa a fost, si eu m-am trezit in off-side. Era ceva din baza de date, s-a reparat automatic printr-un singur click. Mi-era frica sa nu fie spart ca la cat de mult carcotam noi aici contra altor comunitati, nici nu m-ar mira sa se gaseasca vreun nebun s-o faca.
                      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                      Comment


                      • #56
                        Din cate am vazut si pe alte forumuri, peste tot se comenteaza si de 'capra vecinului', deci un hack mai putin posibil doar ptr motivul asta.
                        Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                        2 roti

                        Comment


                        • #57
                          sa nu fi fost vreun plictisit care vroia sa vada ce inseamna honda...
                          Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

                          La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

                          Comment


                          • #58
                            Au fost recuperate vreo 3.000 de posturi din ultimele doua luni dar a trebuit sa pierdem ce s-a postat azi, mai ales aici (Dan, dinoc,eu, etc).
                            Forumul inca nu are updates, patches, etc si abia diseara ne vom ocupa sa le recuperam (impreuna cu colegul w33b00), iar de maine incolo vom face totul zilnic. Deci probleme aparute sunt de natura tehnica si nu de altii din afara.
                            Am spus-o in mai multe randuri ca nu ma pricep la chestii tehnice si am nevoie de ajutor, dar din pacate nu am fost auzit niciodata. Motivele: dureaza mult, nu e simplu, etc.
                            Pentru a 100a oara imi cer scuze si sper ca macar de acum incolo nu se va mai intampla! ops: ops:
                            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                            Comment


                            • #59
                              Bunul nostru coleg w33b00 (Andrei) a avut amabilitatea sa ne dea o mana de ajutor, astfel ca la ora asta suntem la zi cu tot ce inseamna updates, patches, s.a.m.d. Multumim Andrei!
                              Daca totusi sesizeaza cineva ceva, spune-ti-ne imediat despre orice ar fi vorba!
                              Sayonara (ca azi am imbatranit cu 6luni)!! :roll:
                              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                              Comment


                              • #60
                                Poate sa-mi spuna cineva de ce a fost sters topicul meu creat pe My Honda despre masina mea noua Civic Sedan?
                                Am gresit eu ceva?
                                Primisem chiar un raspuns de la BogdanCTR cred, nu mai retin exact, iar a doua zi a disparut.
                                Un administrator ar putea da un raspuns?
                                Nu vreau sa cred ca a fost un abuz.

                                Comment

                                Working...
                                X