FLORINGSM: '91 Honda NSX 3.0L, Formula Red (NA1)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Blondule, daca esti in Spania: PRO TV Int. nu e la zi cu emisiunile Promotor ci sunt cu cateva editii bune in urma, mereu a fost asa deci nu te astepta sa o vezi azi.
    Ce sa spuna despre ea decat ce scrie la wikipedia?!?!
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

    Comment


    • #62
      Pe 25 -11 la ProTv , promotor ora 12 30 parca.
      www.magazingsm.ro

      Comment


      • #63
        Originally posted by MCosmin View Post
        nu cred ca a trecut vreo zi in care sa nu o plimbi ,astazi mi-a furat privirea pe la Plaza Hotel .salutari
        Nu in fiecare zi , ocazional.
        www.magazingsm.ro

        Comment


        • #64
          m-am uitat azi pe pro cinema parca si nu a aparut , mi se pare destul de penibil pro motor,videouri de pe youtube , si prezentarila masini facute de altii si in alte tari ...trist , azi a fost in ultima parte stiri despre o pista de ski , tot nu inteleg ce are de aface cu masinile ,ahh a mai fost si un video stupid despre ken block si cursa lui printro padure , iar ca sa fietotul complet a aparut si tzatzele lui facand calendarul anului ... , deeehhh suntem in noiembrie ... , scuze de sinceritate dar cateodata mai spun si ce gandesc

          ps , daca tot ai degand sa tii masina si sa o disfruti eu iti propun sa faci un schimb de anticongelant , uleiul din cutie si motor , distributie ,pompa de apa si ce mai vezi pe parcurs(bujii, garnituri)

          Comment


          • #65
            Click image for larger version

Name:	nsx acura.jpg
Views:	1
Size:	39.9 KB
ID:	713917
            Duminica la Sport.ro , ora 10.00 am
            www.magazingsm.ro

            Comment


            • #66
              http://debarbati.ro/masini/asta-i-ce...formula-1.html
              www.magazingsm.ro

              Comment


              • #67
                De cand ai anuntat ca prezinti masina la promotor tot caut pe internet filmarea ,insa abia acum am vazut cateva secvente din emisiune la stiri .Poate mai vii cu bijuteria la noctuna

                Comment


                • #68
                  am vazut si eu azi emiisunea la 10.10 pe sport.ro.
                  o super-masina prezentta de .... de la ptotv in bataie de joc , nici macar la misto nu prezinti o masina in asa hal.
                  pacat, mi-a last un gust amar. auzi la ea: HONDA ACURA NSX, mi se pare ca are un V6, a , da, are volan, 4 roti..... JENANT
                  Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                  ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                  Comment


                  • #69
                    Honda neseix .. zicea aratarea Oricum foarte frumoasa asa in imagini si agila tare la cat e de mare.Am ajuns azi dimineata la 9 acasa dar m-am trezit special la 10 sa vad masina.
                    No signature

                    Comment


                    • #70
                      Pentru cei care nu au vazut emisiunea Pro-motor, si doresc sa o vada, am inregistrarea.
                      Toti Oamenii sunt Trecatori
                      Nu toti Trecatorii sunt Oameni !

                      Comment


                      • #71
                        @ deja Vu: urca inregistrarea pe youtube si pune link
                        Touge is what we live for

                        Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

                        Comment


                        • #72
                          Sau pune un link aici ca nici eu nu am apucat sa ma uit.
                          Sunt in Spania acum , am inteles ca la ora 24 va fi pe pro tv international.
                          Ma tot chinui sa gasesc un site sa ma uit online si nimic.
                          Daca imi poti trimite si mie inregistarea pe un transfer raman dator,chear vroiam sa o inregistrez si eu.
                          Ms
                          www.magazingsm.ro

                          Comment


                          • #73
                            Am prins doar prezentarea din cadrul emisiunii sport unde i se facea reclama la aparitia ei in emisiunea Promotor si trebuie sa spun ca sunt in asentimentul colegului tokyodream.
                            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                            Comment


                            • #74
                              oh nici eu nu am vazut emisiunea , Florin daca esti pe langa Barcelona da un semnal si bem o bere

                              Comment


                              • #75
                                SUperba masina insa jalnic reportajul. In stilul Promotor ce sa zici.
                                Oricum impresionant ca un posesor de Cayene admira o Honda de 20 de ani si investeste atati bani in ea.
                                10+
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X