FLORINGSM: '91 Honda NSX 3.0L, Formula Red (NA1)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Merci!
    www.magazingsm.ro

    Comment


    • #32
      Detaliile despre intalnirea de vineri, le gasesti in postul meu de mai sus

      Comment


      • #33
        Ce frumos ar fi sa fiu in Bucuresti sa vin si yo la intalnire Am mai vazut un NSX in Baia Mare acum ceva ani dar nu am vazut numarul din pacate . Probabil nu era din tara.
        M-am uitat pe : http://www.acurapartswarehouse.com/P...gPicture=False sa vad cat costa distributia de ex. Fata de masina mea o curea OEM aceeasi marca e de 3 ori mai scumpa si un intinzator dublu . Chiar ca-s scumpe piesele la ea.
        _41_
        Senior Member
        Last edited by _41_; 01-11-12, 07:14.
        No signature

        Comment


        • #34
          Originally posted by CTRnovice View Post
          Detaliile despre intalnirea de vineri, le gasesti in postul meu de mai sus
          Originally posted by CTRnovice View Post
          Detaliile despre intalnirea de vineri, le gasesti in postul meu de mai sus
          Bun, dar pe unde anume este biblioteca asta de pe splai?
          www.magazingsm.ro

          Comment


          • #35
            Prima intersectie dinstre Unirii spre Piata Alba Iulia.
            '12 Honda Civic 5D 1.8 M/T Sport, Urban Titanium Metallic

            Comment


            • #36
              Am inteles.
              Multumesc
              www.magazingsm.ro

              Comment


              • #37
                Cu placere. Vin si eu vineri sa vad frumusetea. Poate ne faci si pe noi o tura )
                '12 Honda Civic 5D 1.8 M/T Sport, Urban Titanium Metallic

                Comment


                • #38
                  In ciuda frigului de afara, presimt ca va fi una dintre cele mai mari intalniri saptamanale
                  Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
                  Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
                  1000 Locuri de vizitat in Romania

                  Comment


                  • #39
                    De acord.
                    '12 Honda Civic 5D 1.8 M/T Sport, Urban Titanium Metallic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by DejaVu View Post
                      Cand geamurile se ridica si lasa greu/incet inainte de a cheltui banii cu macaralele incearca sa le cureti si ungi bine si ghidajele/sinele pentru geamuri trebuiesc abordate.
                      Pentru piese in Europa/UK incearca aici: http://www.lingshondaparts.com/honda...p?mod_01=21672

                      DejaVu,
                      Merci pentru sugestia cu macaralele...cu una dintre ele s-a rezolva,insa cu cea de la sofer nu,rebuie schimbata,in America am vazut ca este in jur de 500usd ,dar nu o pot comanda din America.Am sa incerc sa o gasesc pe site-urile din europa recomandate de voi .
                      floringsm
                      Member
                      Last edited by floringsm; 02-11-12, 01:24.
                      www.magazingsm.ro

                      Comment


                      • #41
                        Florin, jumatate de forum se intreaba daca vii diseara cu NSX-ul la intalnirea saptamanala. Confirma te rog daca apari diseara.

                        Lumea incepe sa apara incepand cu ora 8-9pm, in parcarea Bibliotecii Nationale (cladirea noua), pe Bd Unirii. Hondarii se strang undeva in capatul parcarii, spre bulevard (vezi harta). Mai sunt si alte cluburi pe acolo, dar nu avem treaba cu ei.
                        Harta cu locul intalnirii

                        Comment


                        • #42
                          99% vin si eu cu mare placere.
                          www.magazingsm.ro

                          Comment


                          • #43
                            Sa o stapanesti sanatos.
                            Pentru piese din SUA poti lua legatura cu http://www.hondafan.ro/forum/member....82-Comenzi-Sua el aduce din state si iesi mai ieftin decat daca le cumperi de pe site-uri din Europa.
                            Gargauni VTEC la cap

                            Comment


                            • #44
                              Felicitari pt achizitie , este un model superb !

                              PS : mersi Myke
                              Facilitez comenzi in State

                              Comment


                              • #45
                                Felicitari de achizitie , piesele nu sunt asa de scumpe cum par, eu am luat de aici (www.daliracing.com) piese pentru tot motorul si foarte ieftine fata de europa iar transportu nu e scump , succes la ea

                                Comment

                                Working...
                                X