STi: '07 Honda Civic Type-R, Milano Red

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ce benzina bagi?
    Oricum mi se pare extraordinar consumu ....
    ex-FN2 owner
    Loved it every second!

    Comment


    • #47
      mah depinde bag ori omv 100 ori mol tempo 98 dar mai degraba mol 98 la fel ca la ep3, de fapt la toate masinile mele bag deobicei mol 98
      Most sports require only one ball, motorsport requires two...

      "how to make it in zi undistry or life"

      Comment


      • #48
        Mda....ca mine (mol 98 all the way )

        Eu sunt uimit de consumul tau . Nu ca mi-ar pasa asa mult de consum k doar nu pt asta am luat-o, dar chiar si in carte spuneau ceva gen 7% in afara.
        ex-FN2 owner
        Loved it every second!

        Comment


        • #49
          In rest masina cum sta fata de EP3: raspuns, acceleratie, feeling etc...
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • #50
            Eu personal nu stiu...dar cand se da drumul la Drive-Test...I'll know for sure.
            D-abia astept.
            If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

            2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
            ex - 1986 Honda MT5
            ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
            ex - 2001 Honda Civic Type-R
            ex - 2007 Honda Jazz

            Comment


            • #51
              Cand se da drumul la drive test o sa fie o coada la Asko in Buc si la Ati in Iasi mai ceva ca pe vremea lu' impuscatu' :lol:
              2006 Honda Accord 2.0 ES MT
              2007 Suzuki Swift Sport
              2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

              Comment


              • #52
                Tot cu obsesia mea, , farurile cu xenon de fabrica la noul CTR, sunt diferite fata de cele fara xenon , adica cele cu xenon au in plus "lupa" aceea pe faza scurta ?

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Gandalf
                  Cand se da drumul la drive test o sa fie o coada la Asko in Buc si la Ati in Iasi mai ceva ca pe vremea lu' impuscatu' :lol:
                  Deci, eu sunt primu inscris la Iasi, da?!?!?!! :roll: Sa nu va prind ca va bagati in fata

                  Comment


                  • #54
                    Nenea Cosmin, fratele meu s-a inscris din februarie..........asa ca esti al doilea :lol:
                    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                    Comment


                    • #55
                      aaaatttiiiiiiiiii, eu ti-am zis inca de cand a aparut conceeeeptuuuull

                      P.S. Gata cu spamul pe topicul omului ops:
                      2006 Accord CL7 2.0 MT

                      Comment


                      • #56
                        @Cryo: OK, fratele meu e dupa dvs. rayer:
                        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                        Comment


                        • #57
                          Masina a atins 3000km si un pic si deja au inceput sa apara primele victime... un GTI cu evacuare deabea deabea am fost eu in fata si inca o vectra care cica ar fi avut turbo... In rest masina merge ok toate bune si frumoase... weekendul asta am scos si ep3-ul sa mai ia o gura de aer si sa il spal ca saracul deja ma injura... nu il mai miscasem de 3 saptamani...
                          Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                          "how to make it in zi undistry or life"

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by cryo
                            aaaatttiiiiiiiiii, eu ti-am zis inca de cand a aparut conceeeeptuuuull

                            P.S. Gata cu spamul pe topicul omului ops:
                            Te astept week-end-ul viitor :wink: , odata cu Raliul Iasiului.

                            Comment


                            • #59
                              news update: toate bune si frumoase motorul a inceput sa se lase si mai bine momentan experimentez drifting cu ea -> foarte stabila jucaria. una alta am platit taxa de prima inmatriculare 1800ron si am inmatriculat jucaria... B xx HKS -> numere de razboi japonez ca sa speriem inamicii europeni
                              Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                              "how to make it in zi undistry or life"

                              Comment


                              • #60
                                hacaes is da shit :twisted:
                                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                                Comment

                                Working...
                                X