ZIDAN: '16 Honda Civic Type R GT Crystal Black Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bigbibi View Post
    Salut
    Nu are nici cric nici coarba .
    O roata de mici dimensiuni ar merge doar pe spate (din cauza franelor imense de pe fata)

    LE. ca o mica paranteza, am fost astazi pana la Asko si mi-au dat preturile pentru placutele de frana. So,:
    - set fata : 188.14 euro fara TVA
    - set spate : 55.82 euro fara TVA
    Tot ar fi ceva, că ai putea să schimbi roțile între ele. A mea măcar are cric și cheie, chiar dacă nu au mai dat și roata.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    '08 Honda Civic Type S "Roșcata"

    Comment


    • Da, cric și ce mai e nevoie am și eu.
      Honda Type R 2.0 - Black Pearl GT Pack
      Ex: Honda Civic 5D 1.8 Sport - Orange Tangerine 2008

      Comment


      • Din ciclul sa radem putin, nu de alta, dar eram curios. Asa ca dat mail de pe thule.com si mai jos...ce intreb eu si ce raspund ei. Eu le zic civic 2015 typeR ei....

        uploading pictures
        Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
        Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

        Comment


        • Pai in afara de "barile" nu prea avem de ce rade. Ti-a raspuns clar: nu are sistem decat pentru Civic sedan.
          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

          Comment


          • Pai, de fapt e de plans, pentru ca eu specificasem CIVIC TYPE R an 2015. De cand o fi typeR-u din 2015 sedan nu stiu. Era simplu un search pe google.
            Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
            Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

            Comment


            • Ei inca nu au pt Type-R in baza lor de date. La fel am patit si eu cu Tourer-ul. Desi dupa un timp au aparut in catalog dar totusi inca nu erau livrabile. Mai trebuie sa ai rabdare , desi cred ca se potrivesc cu cele de 5d normal.

              Comment


              • ZiDan, cum te conectezi in masina la internet?

                Hotspot din telefon sau alta sursa/

                Ma gandeam sa bag un stick de la digi.
                "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

                The Power of Dreams

                Comment


                • Originally posted by Adrian Octavian View Post

                  Ma gandeam sa bag un stick de la digi.
                  Nu o sa mearga cu stick
                  ex-FN2 owner
                  Loved it every second!

                  Comment


                  • Cu mifi
                    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                    My cars:

                    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                    Comment


                    • Am incercat cu stick dar nu-l recunoaste (ma gandisem sa intru prin explorer si sa vad daca pot instala ceva dar nu-l recunoaste).

                      O sa vad la rds ce pot lua.
                      "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

                      The Power of Dreams

                      Comment


                      • Tapatalk ăsta îmi face figuri, nu îmi afișează toate notificările.
                        Hotspot de pe mobil pentru mine momentan.
                        Da un mifi ar fi bun sau huawei-urile alea de intră în priza de brichetă de era promoție la Dacia în parteneriat cu Orange.
                        La vodafone am încercat să îmi mai dea un SIM doar pentru date în condițiile în care am 6GB în abonament și nu folosesc nici măcar 1GB pe lună și nu s-au lăsat convinși.
                        La orange se poate, la vodafone nu.
                        Honda Type R 2.0 - Black Pearl GT Pack
                        Ex: Honda Civic 5D 1.8 Sport - Orange Tangerine 2008

                        Comment


                        • Originally posted by ZiDan View Post
                          Tapatalk ăsta îmi face figuri, nu îmi afișează toate notificările.
                          Hotspot de pe mobil pentru mine momentan.
                          Da un mifi ar fi bun sau huawei-urile alea de intră în priza de brichetă de era promoție la Dacia în parteneriat cu Orange.
                          La vodafone am încercat să îmi mai dea un SIM doar pentru date în condițiile în care am 6GB în abonament și nu folosesc nici măcar 1GB pe lună și nu s-au lăsat convinși.
                          La orange se poate, la vodafone nu.
                          Da-mi te rog pe PM numarul tau de telefon si facem cumva sa se rezolve
                          ex-FN2 owner
                          Loved it every second!

                          Comment


                          • Si asa am aflat al cui era CTRul rosu din curte de la Vdf in Pipera...
                            "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

                            '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

                            Comment


                            • Originally posted by ZiDan View Post
                              Tapatalk ăsta îmi face figuri, nu îmi afișează toate notificările.
                              Hotspot de pe mobil pentru mine momentan.
                              Da un mifi ar fi bun sau huawei-urile alea de intră în priza de brichetă de era promoție la Dacia în parteneriat cu Orange.
                              La vodafone am încercat să îmi mai dea un SIM doar pentru date în condițiile în care am 6GB în abonament și nu folosesc nici măcar 1GB pe lună și nu s-au lăsat convinși.
                              La orange se poate, la vodafone nu.
                              Deci zici sa incerc la orange poate capat o jucarie de aia?
                              "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

                              The Power of Dreams

                              Comment


                              • Originally posted by octi_b View Post
                                Si asa am aflat al cui era CTRul rosu din curte de la Vdf in Pipera...
                                Poate era altcineva. Eu am dat-o anul trecut . Iar in Pipera am lucrat doar prin 2007-2009
                                ex-FN2 owner
                                Loved it every second!

                                Comment

                                Working...
                                X