ACHIM: '05 Honda Civic Type-R, Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poi mai oameni buni daca tot va plangeti de gumele stock ...de ce nu va luati ceva mai debelea macar pe fata :?: nu cred ca 200 de euro sunt o imensa problema ...facand comparatie cu ce se poate intampla
    Vtec Junkie B16a2.

    Comment


    • nasol... ce sa zic. de nu ai cum sa traiesti "senzatii" si fara riscuri

      e cam lovita... vad ca si parbrizul s-a spart, da se face si cu ocazia asta pui si alta bara capota care sa arate mai bine
      \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
      I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
      _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

      Comment


      • Originally posted by fanete
        nasol... ce sa zic. de nu ai cum sa traiesti "senzatii" si fara riscuri

        e cam lovita... vad ca si parbrizul s-a spart, da se face si cu ocazia asta pui si alta bara capota care sa arate mai bine
        am optat momentan pt elemente stock de caroserie fiindk nu am gasit pe nimeni care sa poata declara convins "pot aduce Mugen in Romania"... si asa ca voi incepe cautarile de abia dupa ce o vad eu bine merci in curte din nou :roll: Cei din service (Maf Racing) mi-au promis ca pana pe 15 iunie o sa o am ca noua :P acum, Doamne-ajuta! si sper ca pe viitor sa nu mai fiu asa "tembel"... deh, omul din greseli invata ops:
        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



        DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

        Comment


        • dar pana atunci

          gata... acum are si o "surioara" mai mare ...

          un Accord 2.0i-Vtec, 158 cp, 2006, 50 de km (dupa seara asta), negru k si ea...

          am fi ales varianta "mai dotata", adica xenon, piele, etc, mai ales ca diferenta era de 1500 de euro, din care 1000 s-au dus deja pe jante, insa acel lot e programat sa ajunga in romania in aug-sept... deci cam multicel

          isi asteapta cumintel jantele si alte accesorii care vor mai urma... oricum in mare parte "de fabrica", fiindk totusi e masina lui tata si nu ma apuc sa ii fac tuning :roll:

          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



          DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

          Comment


          • hahahahahaha. altul cu trade up.
            felicitari.
            puneo la My Honda.
            honda x 5
            "W" stands for Wrong
            Amerika ist Wunderbar

            Comment


            • nu cred ca e trade, e INCA o Honda
              Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
              LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
              Accord 2006 2.0 ES M/T
              Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
              Raising money for...the third H

              Comment


              • Daca o pui la My Honda pui "Achim´s father: Accord 2006" si el sa ne-o descrie ca el precis nu are tendinte de subiectivism! :wink:
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                Comment


                • nasoala treaba cu mugen, pacat...

                  PS. acum vreo 4-5 zile erai intr-un CLK ?
                  \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                  I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                  _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

                  Comment


                  • Puahahaha, nebunule, pana la urma l-ai convins usor pe tatal tau. :lol: Bravos. :wink:
                    Nu vreau sa va dau prea mari sperante, dar la anul s-ar putea sa avem si un Legend la topicul meu. :twisted:

                    Comment


                    • Originally posted by fanete
                      PS. acum vreo 4-5 zile erai intr-un CLK ?
                      nu ma pretez la chestii din astea :P

                      Originally posted by Hondatu
                      Daca o pui la My Honda pui "Achim´s father: Accord 2006" si el sa ne-o descrie ca el precis nu are tendinte de subiectivism!
                      am sa incerc sa il corup sa intre si pe forum ops: :P


                      Originally posted by Dixy2k
                      hahahahahaha. altul cu trade up.
                      felicitari.
                      puneo la My Honda.
                      nups... nu e trade up... cum a spus Jester e inca o Honda :P


                      Originally posted by Bogdan16v
                      Nu vreau sa va dau prea mari sperante, dar la anul s-ar putea sa avem si un Legend la topicul meu.
                      ooo... gigea... asteptam q interes :P V6, 3.0... 8)
                      oricum, dak ai nevoie de o combinatie optima intre uz urban si extraurban, si cat de cat middle-class executive, eu tot pe Accord as merge... Legend e mai de Autobahn, ca in oras il cam chinui :roll: sau te bate un gand sa iti iei sofer !? :lol:
                      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                      Comment


                      • "ooo... gigea... asteptam q interes V6, 3.0... "


                        heeeeey
                        3.5!!!

                        3.0 doar daca se va produce ceeace se zvoneste pe net ca va fi un RL/Legend mai ieftin si mai putin umplut cu tehnologie.
                        honda x 5
                        "W" stands for Wrong
                        Amerika ist Wunderbar

                        Comment


                        • 3.5! Nu pt mine, pt father. :wink: Daca pretul va fi cat de cat decent...

                          Originally posted by Achim
                          Originally posted by fanete
                          PS. acum vreo 4-5 zile erai intr-un CLK ?
                          nu ma pretez la chestii din astea :P
                          That's the spirit. :lol:

                          Comment


                          • Originally posted by Bogdan_16v
                            3.5! Nu pt mine, pt father.
                            adica ce vrei sa spui cu asta?
                            honda x 5
                            "W" stands for Wrong
                            Amerika ist Wunderbar

                            Comment


                            • Adica vrea o masina japoneaza neaparat, si eu i-am impuiat capul cu Honda in fiecare zi. :lol:
                              Hai ca nu mai zic nimic, ca poate nu se concretizeaza, dar oricum, un Accord 2.4 sau 2.2 ctdi tot va fi cu siguranta. :wink:

                              Comment


                              • dupa cum v-am spus am lovit-o atunci... astazi am fost sa o vizitez si arata cam asa :





                                daunele se ridica undeva la 17.000 de euro (kiar nu inteleg de unde) si astept sa vedem rezultatul :roll:
                                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                                Comment

                                Working...
                                X