TOMSKY: '08 Honda CR-V 2.0 i-VTEC Executive, Carbon Grey Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ai grija NU se strica, bai Dalai Lama al pescarilor!
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

    Comment


    • Mie imi spui...bai..ca nu se strica...tu nu tragi de ea...
      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

      Comment


      • Daca ar putea sa povesteasca masina pe unde a umblat, cat si cum alearga de aproape 2 ani !
        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

        Comment


        • Da se poate.....aici e "locul".....lui TOMSKY...daca vrei sa vrb vrb in alta parte.....
          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

          Comment


          • Data trecuta, ne-am intins la barfa pe la Mirciulik, acum la TOMSKY, hai si pe la noi prin curte !
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • Anvelope de iarna - 17" sau 18"?

              [QUOTE=tomsky 27-08-09, 14:50
              Salut, ce gume de iarna ai putea sa imi recomanzi pt un CR-V? Dimensiunile actuale sint 225/60/18 100H, dar as avea nevoie de jenti diferite pt iarna (pe 17 cred ca ar fi cel mai bine)[/QUOTE]

              Salut,
              Este recomandat sa pun anvelope de iarna de 17" in loc de 18", cum sunt cele de vara? Niste motive?
              Merci.

              Comment


              • Daca pui jante de 17" cu anvelopele recomandate de Honda, vei avea un talon mai inalt iar pretul anvelopelor va fi mai mic, comparativ cu cele de R18.

                Comment


                • Mai este cineva interesat de asa ceva: http://www.hondapartsnow.com/genuine...mats-4607.html ? Daca o punem de un grup buy iesim mai ieftin la transport, plus ca se ocupa cineva de pe forum de logistica, noi tre sa sarim doar cu banutu'.
                  2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

                  Comment


                  • Nu e mai ieftin cu covorase de la themircea?
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • Am si luat de la el dar nu sunt ca astea, sa acopere tot (ramane descoperit spatiul din dreptul consolei centrale) si nici nu sint atat de profilate incat sa retina f multa apa (iarna strangi multa zapada pe incaltaminte si cand se topeste poti sa ai surpriza ca apa s-a imprastiat peste tot.) Cele mai bune raman tot cele originale, problema e ca eu vreau bej iar cele cu care a venit masina,oferite de dealer, sint negre.
                      tomsky
                      Senior Member
                      Last edited by tomsky; 02-11-10, 14:08.
                      2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

                      Comment


                      • http://www.collegehillshonda.com/hon...v-interior.htm uite la astea.....eu de ei mi-am luat..bare portbagaj...masca fata pt muste. Din pacate nu livreaza in Europa...dar eu sunt amic cu dl O si am rezolvat....
                        Au doua tipuri de covorase.
                        Pretul e cu 3 parai mai mult fata de ce ai tu .
                        Oricum la transport te arde rau de tot...
                        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                        Comment

                        Working...
                        X