HUSKYUK (No.2):' 16 HONDA Civic Sedan ES 1.8 i-VTEC A/T, Polished Metal Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Oferta asta cu anvelopele e si acum la SIAB!

    Comment


    • #47
      salut, jantele sunt 5x114,3 cu ET 40 pentru civic sedan? Vreau sa iau un set pentru iarna dar la honda preturile sunt mult peste multe jante aftermarket de calitate.

      Comment


      • #48
        Originally posted by VladP View Post
        salut, jantele sunt 5x114,3 cu ET 40 pentru civic sedan?
        Da, astea sunt dimensiunile!
        Off-Topic: Wow, M 235i ?! Superba jucarie! S-o stapanesti sanatos! Vad mai mereu unul pe la Banu Manta, langa Irisa, si balesc la ea...

        Comment


        • #49
          Ce ziceti de jucaria asta -> https://goo.gl/o6K1hW ?
          Ma cam bate gandul, cu un stick de digi in spate pentru waze si tunein...
          O singura grija am, de calitatea sunetului... Mi-e frica sa nu aiba vreo pocnitoare de procesor de sunet, si sa se auda ca in strachini muzica dupa aia...
          De comenzile de pe volan stiu ca o sa ma ling pe bot...

          Comment


          • #50
            Eu as întreba și la Asko ce au.

            Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

            Comment


            • #51
              multumesc mult, e geniala dar o bag la garaj pentru iarna. Ai idee cumva ce J au jantele pentru civic sedan 2015? Merci pt ajutor. Ma gandeam sa iau niste MAK-uri...

              Comment


              • #52
                Eu din ce am auzit au un Parrot Asteroid Smart cu Android 2.3 (care e o mizerie de head-unit.. se misca greu, e outdated, si costa o caruta de bani) si ceva cu WinCE de care nu m-as atinge.
                As pune ori HU asta dedicat cu Andoid 5.1, care macar se misca decent si imi ofera o gramada de functii, dar e riscant cu calitatea sunetului. Sau as pune un 2DIN de la Pioneer cu rama adaptoare, care nu are atat de multe functii, dar macar arata intr-un fel, si se aude demential!

                Comment


                • #53
                  Originally posted by VladP View Post
                  Ai idee cumva ce J au jantele pentru civic sedan 2015? Merci pt ajutor. Ma gandeam sa iau niste MAK-uri...
                  Mister, astea sunt dimensiunile pentru Civic Sedan. Nu stiu care e "J". Am gresit, ET este 45, nu 40...
                  Latime janta [inch]: 6,5 Marime janta [inch]: 16 Offset janta [mm]: 45 Janta, numar gauri: 5 Diametru asezare gauri - [mm]: 114,3

                  Mie astea imi plac mult cum arata... Si MAK au modele frumoase, dar mi se par un pic cam scumpe.
                  http://www.emag.ro/janta-aliaj-anzio.../pd/DFGC53BBM/

                  Comment


                  • #54
                    Foarte bine arata jantele astea de pe emag!!

                    Comment


                    • #55
                      La latime (J) si offset ma refeream, merci mult. Arata bine jantele Anzio (sigur dau bine pe civic), dar nu stiu nimic despre ele din punct de vedere calitativ. Vad ca au 10 ani pe piata si mai multe branduri printre care si alutec, rial si ats.
                      VladP
                      Junior Member
                      Last edited by VladP; 24-10-16, 15:56.

                      Comment


                      • #56
                        Tot de la Anzio

                        Si de la Mak

                        Comment


                        • #57
                          Vineri cred ca a fost ziua in care am fost cel mai mandru de decizia de a opta pentru cutia automata!
                          Dimineata drumul spre birou (Chiajna-Piata Natiunile Unite) a durat de la 8:30 la 10:10 (Evident pe linia lui 41 unde cred ca am stat mimim 1 ora).
                          Seara, Natiunile Unite - Sos. Alexandriei (cu o oprire de 30 de minute) - Chiajna, a durat de la 18:10 la 20:30.

                          Trecand peste faptul ca nevoile fiziologice si-au spus cuvantul pe ambele trasee (Foame, sete, atractie carnala pentru rudele unor edili, etc.), m-am bucurat de timpul petrecut in masinuta sa descopar in detaliu, fiecare buton, fiecare setare, fiecare functionalitate. Pana la urma am petrecut timp de calitate

                          Comment


                          • #58
                            Sa-ti iei la tine si manualul masinii, vei experimenta mult mai bine toate facilitatile masinii...![emoji3]


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                            Comment


                            • #59
                              Dpdv confort, cutia automata este singura alegere.

                              Comment


                              • #60
                                Manualul l-am citit din scoarta in scoarta de dinainte sa iau masina!

                                Comment

                                Working...
                                X