DOC: '07 BMW X3 X-Drive 35d M-Sport, Black Sapphire

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am zis bine - Mitsu.
    '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

    Comment


    • Dan P. a zis primul si direct la obiect.

      Sunt pe drumul cel bun. Am trimis hartiile si astept factura. Sper ca saptamana viitoare sa se finalizeze tranzactia si sa nu intervina altceva.
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

      Comment


      • Nou sau SH?
        Evo sau Ralliart?
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • Mitsubishi Evo X din 2011 cutie manuala. Nu este nou, acum are 56000km si garantie inca 2 ani.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • Hmmm... nu e prea tare ambreiajul?
            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

            sigpic

            Comment


            • Mai tare decat pedala la bicicleta, nu. Fata de Honda este un pic mai dur, dar cu timpul te obisnuiesti. Am mers zilele trecute cu masina si prima oara cand te sui in ea (dupa AT) ai impresia ca de abia se apasa ambreiajul. Dupa ce mergi un pic cu ea prin trafic, piciorul incepe sa se obisnuiasca si nu mai simti.

              Cutia schimba bine, dar are aceeasi problema ca la Type-R la trecerea din 2 in 3. Agata un pic, dar chiar si asa este mai precisa decat Honda unde ai sanse mari sa ratezi a 3-a.
              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

              Comment


              • Ce am castigat?
                ....

                Comment


                • O plimbare cu EVO.
                  Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                  Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                  ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                  ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                  Comment


                  • Sa ma faci sa plang.
                    Ca nu imi permit unul
                    ....

                    Comment


                    • We hate you so much rite now ))

                      Comment


                      • Nu exagera, nu toata lumea il uraste ))
                        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                        My cars:

                        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                        Comment


                        • Daca pana acum m-au urat doar CRV-isti, acum se pare ca mi-am pus in cap si restul comunitati Honda.

                          Chiar daca imi place mai mult Honda, Mitsubishi EVO a fost pentru mine un vis care e pe cale sa se indeplinesca cat de curand. As fi stat sa vad ce inseamna noul Type-R, dar s-a ivit aceasta ocazie cu EVO X si n-as vrea sa o ratez. Indeplineste aproape toate cerintele mele: sa fie turbo benzina, mivec sau vtec, AWD, culoare alba sau rosie, scaune recaro si xenon. Mi-as fi dorit sa fie SST, dar trebuie sa ma impac cu cutie manuala. Cutia in 5 rapoarte nu este rea si se intretine mult mai usor. Pentru plimbari imi ramane X3-ul cu AT.

                          Daca intru in posesia lui, planuri de modificat nu prea am in viitorul apropiat. De fapt, va trebui sa il readuc la setarile de baza (evacuare stoc), ori sa caut ceva mai de calitate si cu zgomot incepand cu 5000rpm.
                          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                          Comment


                          • eu te felicit doc
                            bvo tie
                            sa le conduci cu placere
                            pe amandoua

                            sent using digital smoke
                            "Ethics. That's always so inconvenient."
                            Cal Lightman

                            Comment


                            • Eu il felicit dupa ce apare cu noua achizitie si ii face topic
                              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                              My cars:

                              '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                              Comment


                              • Originally posted by Turkish View Post
                                eu te felicit doc
                                bvo tie
                                sa le conduci cu placere
                                pe amandoua

                                sent using digital smoke
                                Iti multumesc pentru compliment.

                                @kmr-ule sper sa intru in posesia masinii saptamana viitoare si te chem sa ii faci poze. Fara ele nu pot sa deschid topic.
                                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                                Comment

                                Working...
                                X