Vreau sa cumpar CR-V, vreau sfaturi!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

    Comment


    • ACC si CMBS din ce an s-au introdus pe crv? La modelul la care ma uit, desi este executive, se pare ca nu are aceste optiuni. Maina este.produsa in 2008 si inmatriculata in 2009.

      Sent from my LG-H815 using Tapatalk

      Comment


      • Parca dupa facelift. Chiar si asa erau optionale...
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • E posibil sa nu existe nici bluetooth? Are sistemul cu navigatie dar nu reusesc sa leg telefonul. Nu intelege comanda phone setup nici rostita de un vorbitor nativ (de pe yotube). Am reusit sa afisez cumva lista de comenzi vocale dar nu am vazut nimic phone related. Sau poate acea legatura ca cd-ul de navigatie nu este cel original?

          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

          Comment


          • S-ar putea să existe, dar să fie stricat.
            -------------------
            There is no point of having if you can't share.

            Comment


            • Cum verific daca e stricat? se poate repara?

              Sent from my LG-H815 using Tapatalk

              Comment


              • Daca ai parcurs pasii descrisi in manual si totusi nu ai reusit sa imperechezi ( functia pair) telefonul cu dispozitivul, e posibil sa fie ceva defect. Daca insa telefonul este vizibil pentru navi, sau invers, ai sanse dar trebuie sa reiei secventa.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                Comment


                • Am facut verificarea in care tin apasat 10 secunde butonul de back, si aud mesajul de confirmare hands free is ok. Dar: nu recunoaste orice as face comanda "phone setup". Intelege altceva, gen: phone speed dial sau ac on. Am rulat inclusiv audio de pe youtube in care e rostita comanda, cu telefonul langa microfon. Tot aiurea intelege. Am reusit cumva sa accesez lista de comenzi vocale dar nu vad nici unde ceva related to phone sau handsfree. Nu exista nici un alt mod de a lega telefonul decat prin comenzi vocalel?

                  Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                  Comment


                  • Butoanele de comandă vocală pentru navigație sunt diferite de cele pentru Bluetooth. Din cele relatate, cred că încerci să faci pairing folosind butoanele de comandă vocală ale navigației. De verificat?!
                    -------------------
                    There is no point of having if you can't share.

                    Comment


                    • Aie era faza. Mersi. Ce noob sunt.

                      Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                      Comment


                      • Cu plăcere.
                        -------------------
                        There is no point of having if you can't share.

                        Comment


                        • Am si eu o intrebare pt posesorii de crv 2007-2011. Cam cat va costa prima de asigurare CASCO? Ca eu am primit numai "bombe" de preturi. Mai tare a fost astazi cand am vb cu un prieten cu kia sportage nou, care are oferta casco la 2200 RON la valoare de peste 20k euro. Mi-a picat fata. Iar la crv toate ofertele au fost de peste 1000 eur.

                          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                          Comment


                          • 643 E, Uniqa, al treilea an consecutiv aceeasi suma.
                            E drept ca sunt vechi client Uniqa, de la precedenta masina, dar negociez in fiecare an.
                            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                            Comment


                            • Originally posted by cosmins View Post
                              Am si eu o intrebare pt posesorii de crv 2007-2011. Cam cat va costa prima de asigurare CASCO? Ca eu am primit numai "bombe" de preturi. Mai tare a fost astazi cand am vb cu un prieten cu kia sportage nou, care are oferta casco la 2200 RON la valoare de peste 20k euro. Mi-a picat fata. Iar la crv toate ofertele au fost de peste 1000 eur.

                              Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                              985 euro pentru un Diesel 2008 la Omniasig.Dupa 6 luni am renuntat, era totusi destul de mult pentru o valoare asigurata de 8500 euro

                              Trimis de pe al meu ARIA folosind Tapatalk

                              Comment


                              • A folosit cineva jante de 16 pt crv 2007-2012? Ma uitam la ceva 215/70/R16. Stiu ca nu apare in certificat sau in manual, dar intrebam pt ca intre 16 si 17 inch pt un set de jante + anvelope e o diferență de aprox 1500 ron.

                                Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X