S2000 Ultimate Edition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S2000 Ultimate Edition

    As vrea sa stiu parerea voastra despre S2000 ultimate edition. Mie personal mi se pare extraordinara....pur si simplu m-am indragostit de aceasta masina...
    Daca as castiga maine la loto mi-as lua-o cu riscul de a apare un nou model mai bengos....
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 08-03-09, 13:13.
    I am happy!

  • #2
    Arata SUPER , problema ar fi banii , din ce-am auzit ar costa cat un STI nou , iar in cazul asta nu-si mai merita banii ... mai bine alegi STI-u sau altceva ...

    Comment


    • #3
      pai nu e la acelasi pret cu asta de acum?
      I am happy!

      Comment


      • #4
        37.818 € aproximativ tot atata. Dar este muuuuult prea mult ptr un S 2000.
        Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
        2 roti

        Comment


        • #5
          Pai cum naiba au urcat de la 28.000-30.000 euro cat era anul trecut la 38.000 euro chiar nu inteleg. Au pus navigatie si 300CP pe el sau cum?
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • #6
            Eternul raspuns cu diferenta de curs Yen - Euro.
            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
            2 roti

            Comment


            • #7
              distractia costa din ce in ce mai scump.... astea noi vin cu hardtop-ul inclus din fabrica! probabil si de asta e mai mult.
              I am happy!

              Comment


              • #8
                STI-ul si EVO sunt pe la ~43.000 de euro, asteptam pretul pentru un 370z
                S2000-ul e clar ca nu merita 38.000 de euro
                Honda Accord 2006 2.0 ES

                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

                Comment


                • #9
                  STI-ul il gasesti in 2 variante ( 38 mii si 40 mii ) DDP .

                  Comment


                  • #10
                    30000 e pretu corect.... la 0 km.
                    I am happy!

                    Comment


                    • #11
                      STI e singura masina sport la 40 000 euro care isi merita banii!S2000 arata bine,se comporta binisor la drum dar 38 000 e cam mult!

                      Comment


                      • #12
                        Pai atat a fost dintotdeauna pretul in Europa, in jur de 40,000 Euro.Oameni buni, nu mai comparati un roadster cu un hatchback. Comparatia cu STI_ul este deplasata. Sunt masini diferite! Cine vrea STi sau Evo il compara cu Civic Type R. Pe de alta parte, comparati un motor atmosferic cu unul turbo. Si Loganului daca ii pui turbo scoti vreo 150 CP. Un Audi TT de 200 cp, costa nou, cu soft top vreo 34,000 si nu e cazul sa fac o comparatiecu S_ul. Un Z4, probabil ca tot pe acolo daca nu mai mult. Astea sunt masinile din clasa S-ului! In plus este (de fapt era ca inscrierile s-au terminat de mult, altii au actionat, nu au stat sa se minuneze atat la pret) o serie limitata!
                        ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

                        Comment

                        Working...
                        X