Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
    mandrei83
    Senior Member

  • mandrei83
    replied
    Aoleooo.. acum am vazut si eu post-ul asta.. Fratilor, imi faceti in ciuda.. Nu am nicio Honda momentan, dar imi voi lua un Civic 5D 1.8 Sport in urmatoarele 3 luni. Din pacate nu sunt in Romania si nu voi fi nici in acea perioada. Faza mai naspa e ca sunt din zona (comuna Horea, iar Albacul mi-e ff familiar. E extraordinara zona!!), mi-e dor de mor de locurile alea si imi pare rau ca nu pot participa.. As veni cu cel mai mare drag, dar nu am cum sa ajung..

    Daca aveti ceva intrebari, recomandari personale etc unde puteti merge, intrebati-ma si va raspund..

    Inca ma zgarii pe ochi, fir-ar mama ei de treaba..

    Leave a comment:

  • equinoxe
    Senior Member

  • equinoxe
    replied
    Semnele de genul asta n-au ce cauta aici!!!
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 29-04-09, 17:12.

    Leave a comment:

  • Guest
    Guest

  • yulasinio
    Guest replied
    Originally posted by hoinar View Post
    iuli, imi pare tare rau ca nu vii in tara sa ajungi si tu la intalnire, da' am vb cu adi si vrem sa-ti facem o surpriza
    Sa ma anuntati cand e surpriza ca voi fi la program iarasi
    @HonDanutzzz: tot nu o sa-ti priasca berea fara gura mea

    Leave a comment:

  • Guest
    Guest

  • HonDanutzzz
    Guest replied
    Sa ma fuljere ca si daca vin in maini, tot fac pe dreaq-n4 sa ajung la intalnirea asta!
    Nu as rata o bere cu echipa de anul trecut...
    sa bem in lipsa lui Yuliasinio si sa-i trimitem poze ca se oftica de moarte!!!!!
    @Hoinar, fa treaba buna man, ca daca nu ti se ridica statuie apoi de-un butoi de bere mi-i ca nu scapi! Cat despre transparenta ... hmmm.... ma abitn ca iar ma gandesc la tricouri ude...
    @weebo ... pai ar fi frumos sa facem niste tricouri si anul asta, sa vedem peste 15 ani cine are cele mai multe Nationale!
    Sorry de off topic ...

    Leave a comment:

  • hoinar
    Senior Member

  • hoinar
    replied
    Originally posted by yulasinio View Post
    nu iti sta in fire? pai tu daca o ti asa nu ajungi la 40
    relax man si fa treaba buna acolo sa nu faci Ardealul de rusine ca te jupoi sunt sigur ca o sa fie o inatlnire reusita, imi pare rau ca o ratez anul asta
    iuli, imi pare tare rau ca nu vii in tara sa ajungi si tu la intalnire, da' am vb cu adi si vrem sa-ti facem o surpriza

    Leave a comment:

  • beholder
    Senior Member

  • beholder
    replied
    un camping nu-i pe acolo ?!

    Leave a comment:

  • w33bb0
    Senior Member

  • w33bb0
    replied
    Originally posted by BogdanCTR View Post
    Si Libertatea are rating mare, asta nu ma incanta cu nimic.
    Uite, vezi cum ma zgandari?
    Gata, nu mai zic nimic, ca supar.
    Cred ca stiu ce-ti sta pe limba si ma vad in postura de a-ti da dreptate...

    Leave a comment:

  • Guest
    Guest

  • yulasinio
    Guest replied
    Originally posted by hoinar View Post
    sorry de limbajul mai dur, nu-mi sta in fire sa reactionez asa dar se pare ca unele lucruri este necesar a fi lamurite.
    nu iti sta in fire? pai tu daca o ti asa nu ajungi la 40
    relax man si fa treaba buna acolo sa nu faci Ardealul de rusine ca te jupoi sunt sigur ca o sa fie o inatlnire reusita, imi pare rau ca o ratez anul asta

    Leave a comment:

  • hoinar
    Senior Member

  • hoinar
    replied
    hihi... tu stii ca esti patit... intamplator, il cunosc pe tatal tau. mi-a fost client de cateva ori cu niste traduceri. poate isi mai aduce aminte de mine, ia intreaba-l

    @w33b00: cu foxy, ca-i febletea mea o sa vin, clar
    hoinar
    Senior Member
    Last edited by hoinar; 28-04-09, 14:05.

    Leave a comment:


  • Kuxar
    replied
    Originally posted by w33bb0 View Post
    Alin, acuma n-o sa-ti faci sange rau pentru toata lumea
    Chill man, ca marea majoritate o sa-ti dea medalie cand va fi treaba gatata. Nici in trecut nu s-a putut multumi tot poporul. E normal si inevitabil.

    Mai bine zi-ne cu care dintre masini vii

    PS: un admin/moderator sa faca un pic de curatenie in posturile de aici ca am luat-o offtopic, se poa'?
    Cam asa ceva... nu ai cum sa-i multumesti niciodata pe toti mereu o sa fie carcotasi oricat de mult te-ai chinui. Eu vad asta la mine acasa. Tata e primar din 89' dar niciodata nu o putut sa-i multumeasca pe toti...
    Cei care inteleg cum sta treaba o sa fie multumiti si cum zicea si w33bbo o sa-ti dea si medalie sau ca la mine acasa, o sa te aleaga si la anul.

    Leave a comment:

  • Guest
    Guest

  • BogdanRR
    Guest replied
    Si Libertatea are rating mare, asta nu ma incanta cu nimic.
    Uite, vezi cum ma zgandari?
    Gata, nu mai zic nimic, ca supar.

    Leave a comment:

  • hoinar
    Senior Member

  • hoinar
    replied
    Originally posted by w33bb0 View Post
    Alin, acuma n-o sa-ti faci sange rau pentru toata lumea
    Chill man, ca marea majoritate o sa-ti dea medalie cand va fi treaba gatata. Nici in trecut nu s-a putut multumi tot poporul. E normal si inevitabil.

    Mai bine zi-ne cu care dintre masini vii

    PS: un admin/moderator sa faca un pic de curatenie in posturile de aici ca am luat-o offtopic, se poa'?
    mosule, nu vreau medalie si nici statuie. stii dc? la cati copaci s-au taiat in tara asta, nu mai au unde sa stea ciorile si sa se rahateasca... finalul cred ca-l intuiesti

    @delfi: vor vorbi maine si voi mai negocia. in limitele bunului simt. omul ne-a facut ofera lui, a relocat o tabara de juniori pentru noi (banuiesc ca asta e adevarul si nu ne-a mintit numai de dragul argumentului pretului pe care ni-l ofera). din pacate, de ce mi-a fost frica nu am scapat. dar ala bai sa fie si sa ne vedem adunati toti acolo si sa ne simtim bine. ca nu mai conteaza restul.

    Leave a comment:

  • w33bb0
    Senior Member

  • w33bb0
    replied
    Bogdan, dreptate ai, dar majoritatea doreste materiale de genul asta... Si parca nu-i chiar atat de rau cu intalnirile. Ce-i drept se discuta mult pe-aici de sepci, tricouri si hanorace sau suporti de numere, insa...

    Leave a comment:

  • Delphi
    Super Moderator

  • Delphi
    replied
    Originally posted by hoinar View Post
    intalnirea cu dl. popa s-a reprogramat pe maine. am discutat adineaori la telefon cu el. lucky, ma bucura efortul tau intru reducerea costurilor noastre. o sa discutam maine aspectul acesta si-l lamurim.

    insa nu pot sa nu iti spun ca ma deranjeaza atitudinea generala. nu vreau sa fac flame, stiu ca discutia va degenera din cauza asta, insa vreau sa subliniez cateva aspecte pe care le-am mai enuntat si zilele anterioare:

    1. nu vreau sa ramana nimeni nici 0,000x% cu vreo impresie ca o sa am vreun avantaj de pe urma organizarii - financiar sau de orice alta natura. daca cineva crede in acest momentul lucru asta, eu ma retrag in secunda urmatoare si las pe altul mai capabil si mai de incredere sau mai bun negociator decat mine sa organizeze intalnirea unde doreste. asta insemnand si restituirea tuturor banilor care i-am inacasat in cont pana in acest moment.
    pentru acest motiv, daca ramanem la albac, o sa va prezint scanarile tuturor documentelor care implica plata (op vizat si banca, factura, etc)

    2. nu stiu la ce pret vom ajunge maine ca urmare a discutiilor, insa daca va fi unul mai mic, voi restitui diferenta celor care au platit deja, iar restul vor plati doar cat va fi pretul.
    Hoinar, nu te ambala ca nu e cazul. Nu te-a acuzat nimeni de nimic si nici nu cred ca s-a gandit cineva la asa ceva. Am zis doar ca poate se mai poate discuta. Daca nu se poate, nu se poate si gata. Daca se poate, foarte bine.

    Leave a comment:

  • Guest
    Guest

  • BogdanRR
    Guest replied
    Originally posted by w33bb0 View Post
    Dupa cum spuneai si tu mai demult (cand faceam tricourile, apropos, anu' asta nu mai facem? ).
    Sincer, mi s-a cam acrit ca subiectul principal la intalniri sa fie tricourile, sepcile si hanoracele. Cand era vorba de intalniri tematice, nu s-a inghesuit mai nimeni. Dar mai bine ma abtin...

    Leave a comment:

Working...
X