Intalnire HONDAFAN Bucuresti primavara 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Anul trecut a fost ok in tei la La Misto , loc destul de parcare fara aglomeratie etc. Repetam isprava?
    Touge is what we live for

    Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

    Comment


    • #32
      Ai mare dreptate, de acord !...pe 17, la 17 in Tei la La Misto !!
      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

      Comment


      • #33
        parca ar fi alba-neagra sau baba oarba... acum ne vedem la ora 16.00, ba la 14.00... sau mai bine la 17.00... la polivalenta? la misto? ... cred ca am sa zic pas... asa "la misto"...
        Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

        Comment


        • #34
          Daca vremea e cum e acum....nu cred ca va fi aglomeratie.....so...la ora 17...?????
          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

          Comment


          • #35
            ma bag si eu oriunde ar fii

            Comment


            • #36
              Deci incercam la ora 5 pm.....eu am sa vin....si mai departe vedem.....
              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

              Comment


              • #37
                Oameni buni , fara suparare , spune-ti unde si la ce ora sa fie bine pentru toata lumea ca altfel facem o harababura pe topicul asta de nu se mai intelege nimic .... Ramane Polivalenta ? La Misto? , la ce ora 14? 17?.
                Touge is what we live for

                Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
                  Ai mare dreptate, de acord !...pe 17, la 17 in Tei la La Misto !!
                  Vad ca s-a tras o concluzie la un moment dat....Willy find initiatorul...data 17 ora 17 in Tei La Misto....eu asa inteleg....inteleg bine..?????
                  Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                  Comment


                  • #39
                    As veni si eu in Tei (mai ales ca stau la 2 minute)...cu toate ca m-au lasat placutele pe spate
                    Viata e un joc de rahat....dar grafica e bestiala!
                    https://www.facebook.com/bacaniaharalamb.ro?ref=hl

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Vali_lj View Post
                      Oameni buni , fara suparare , spune-ti unde si la ce ora sa fie bine pentru toata lumea ca altfel facem o harababura pe topicul asta de nu se mai intelege nimic .... Ramane Polivalenta ? La Misto? , la ce ora 14? 17?.
                      asta incercam si eu sa spun...
                      Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

                      Comment


                      • #41
                        A-si veni si eu in tei pt ca stau in apropiere daca ramane valabil in tei si daca da la ce ora?
                        B-222-FIL

                        Comment


                        • #42
                          Cred ca trebuia sa ramana Polivalenta, ora 17, asa cum s-a discutat la inceput.
                          Daca ramane valabil Tei, am rugamintea sa-mi dati mai multe detalii ca nu cunosc zona.

                          Comment


                          • #43
                            Eu am deschis cutia Pandorei, eu trebuie sa o inchid si sa clarific lucrurile....avand in vedere ca Polivalenta e foarte cunoscuta si ca acolo ne-am intalnit cel mai des, hai sa pastram traditia si sa ne intalnim acolo, deci ramane DUMINICA 17.04.2011, ORA 17.00, POLIVALENTA !, in parcarea la fel de cunoscuta, avem unde bea o cafea/un suc etc, daca e nebunie, ne descurcam noi !
                            WillyCR-VFAN
                            Senior Member
                            Last edited by WillyCR-VFAN; 16-04-11, 21:06.
                            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                            Comment


                            • #44
                              1. WillyCR-VFAN;
                              2. SGM-MYKE
                              3. RaduPETRIA
                              4. emem (forum noob)
                              5. 2d0r
                              6. andrei_juv
                              7. florin cristea
                              8. Vali_lj
                              9. sonyscorpion
                              10. Zoné
                              11 George_prelude
                              12. Luna

                              Comment


                              • #45
                                Multumim de clarificari Willy
                                Touge is what we live for

                                Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

                                Comment

                                Working...
                                X