Intalniri nocturne - vinerea @ Biblioteca ora 21.00

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca imi luceau ochii prea tare si au compensat matuiala masinii!
    ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
    ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

    Comment


    • Poate, dar o racheta care goneste cu 63 km/h pe Grant e eveniment, la cat de incet se circula pe acolo..

      Sa nu le zic pe nume, puteau sa dea doar un avertisment.

      Scuze de offtopic.
      Wagner
      Senior Member
      Last edited by Wagner; 04-09-10, 17:10.
      Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

      Comment


      • Langa cladirea CFR te-au oprit,nu? in 2 din 5 zile sunt acolo
        The things you are scared of, are usually the most worth while...
        If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

        Comment


        • am vazut la stiri acum a fost razie in tot bucurestiu in special pt consumul de alcool proababil si de aia te-au ars cu amenda si nu doar cu avertisment....probabil erau ofiteri(daia cu stelute in piept nu linii

          prima intalnire pt mine ... o sa mai revin... conversatie placuta...poate stau mai mult dar astazi trebuia sa plec la cumparaturi fac renovari acasa si am zis sa nu fiu rupt

          Comment


          • Dar ce ai cautat pe podul Grand? Parca trebuia sa ajungi in Pantelimon nu Militari-Drumul Taberei?
            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

            Comment


            • Doc... dai omul de gol :P
              EX. Accord '05 CL9 Satin Silver
              Del Sol '94 ESI
              CIVIC X 1.5 Sport Plus CVT
              BMW Z4 '03 Titan Silver

              Comment


              • Salutare domnilor,
                Mi s-a pus pata pe un del sol de ceva timp si acum cred ca o sa-mi fac damblaua...
                Am vazut ca va mai intalniti pe la platou la CP, cand va gasesc (posesorii de del sol) sa ma lamuriti cu vreo 2 lucruri daca se poate si doriti ?
                Rog stergerea contului!

                Comment


                • Originally posted by pretorian View Post
                  Doc... dai omul de gol :P
                  Bineee!! Acoperiti-l!

                  Comment


                  • Cine Bodo? Hai ca are scuza pentru seara trecuta...s-a zis ceva de o bila nocturna.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • Da meeey, am zis ca de la caminele de fete e mai usor sa merg pe crangasi, arc triumf, victoriei , pantelimon... nu mai rup masina pe gropile din spate de la grozavesti sau sa ma mai ratacesc pe la gara de nord etc...
                      ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                      ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                      Comment


                      • in seara asta se intampla ceva?sa stiu daca spal masina sau nu
                        1,6 diesel, confortsigpic

                        Comment


                        • As iesi in seara asta
                          http://www.faiantasiparchet.ro

                          Comment


                          • Maine munca .... azi somn ... mai e un pic si vine pensia
                            -sold-'09 Honda Civic 5D 1.8 Executive Champagne Silver
                            '94 Honda CRX Del Sol 1.6 Milano Red (D16Z6)
                            '01 Honda S2000 Type V (VGS) 2.0 Laguna Blue
                            '15 Honda CRV EX 1.6 Passion Red Pearl

                            Comment


                            • Adevarul e ca ma cam plictisex acasa..
                              daca se hotaraste ceva, posibil sa apar si eu!
                              ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                              ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                              Comment


                              • Scuzati double posting-ul dar vreau sa stiu daca se intrevede ceva...

                                Vorba lui razvan: spal sau nu masina?

                                LE: ora 22 pe Kiselef! eu voi fi acolo si sper sa nu fiu singur
                                ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                                ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                                Comment

                                Working...
                                X