Intalnire old school - SALA POLIVALENTA - 21 iunie 2009 ora 16.00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eu zic ca a fost un inceput bun pt astfel de intalniri...
    Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

    Comment


    • #62
      da ... cred ca si caldura de afara si-a spus cuvantul .... poate data viitoare sa o facem mai pe seara sa fie mai racoare ... daca am putea face macar o intalnire pe luna ar fi super ...
      Touge is what we live for

      Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

      Comment


      • #63
        .. sunt multumit ca am putut aduna chiar si cateva masini; sper sa fie inceputul intalnirilor masinilor "old".
        gab1 mie unu mi-a ramas gandu la masina ta, iar tu ai spus ca-ti place a mea poate ne intalnim odata si facem share (macar pentru cateva minute :P)
        A mai facut cineva poze, ej2 parca, daca poate sa le uploadeze ar fi minunat (multumesc anticipat)
        "I'm afraid if I raced you on the street, I'd push you to your death." - DK Keiichi Tsuchiya

        now/ honda civic sedan fd1 2008 tafetta white
        now/ ford mondeo 1.8 HE 2004 black panther
        ex/ honda civic coupe ej6 1997

        Comment


        • #64
          eh lasa ca data viitoare o sa fie si mai si felicitari totusi
          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



          DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

          Comment


          • #65
            Si mie un pm data viitoare...viu si eu cu accordeanul meu din 96
            Hondafan forever

            Comment


            • #66
              kiar... pe cand data viitoare?
              The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



              DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

              Comment

              Working...
              X