Intalnire Bucuresti HONDAFAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Am vazut pe pagina lui Aurelian cateva discutii aprinse cu privire la o intalnire, e posibil sa facem una saptamana viitoare spre mijloc-sfarsit? Pacat ca cei cu CRV au concluzionat ca intalnirile se vor face pe facebook sau whatsup si asa eu mai primitiv din fire neavand conturi nu pot lua la cunostinta cand se mai intampla astfel de evenimente...

    Comment


    • #32
      Zis si facut! Miercuri 29.02.2020? Ora 14.00? Parc IOR - Intrarea principala! E loc suficient pentru parcare la ora respectiva!

      Comment


      • #33
        Dacă se tine eu confirm...

        Comment


        • #34
          Rectigic 5.02. 2019!

          Comment


          • #35
            In principiu as veni si eu, desi saptamana viitoare e cu semnul intrebarii (vedem exact cand se decide o data agreata de majoritate).
            Also, nu la 14:00 in cursul saptamanii; la ora aia muncesc, ca sa am bani de schimbat uleiul la civic :-). Dupa 18:00 ar fi mai rezonabil, zic.

            Comment


            • #36
              Ok , Veniti cu propuneri!

              Comment


              • #37
                in functie de cum stabiliti si daca primiti fosti Hondari poate vin si eu
                "Ethics. That's always so inconvenient."
                Cal Lightman

                Comment


                • #38
                  Intrucat afara e cam racoare ar fi de preferat o locatie unde putem sta de vorba la un pahar, iar ora sa fie in afara celor de mers la serviciu. 5 Feb e OK ptr mine insa prefer dupa 19:30 sa fie traficul mai lejer...

                  Comment

                  Working...
                  X