Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri spontane

    nam stiut unde sa postez asta , parca era pe aici un topic numit '' intalniri spontane ''

    ideea e ca maine o sa fiu prin Bucuresti , pana luni cred
    o sa facem o mica intalnire ( eu , achim , aki , bogdan si care se mai iveste... )
    Vtec Junkie B16a2.

  • #2
    n/a

    heeeeey eu nu sunt invitat?
    Most sports require only one ball, motorsport requires two...

    "how to make it in zi undistry or life"

    Comment


    • #3
      pai nu vin si yo frate?

      Comment


      • #4
        Desigur ca oricine poate veni, nu, Cioli? :wink:

        Comment


        • #5
          vreau VTEECCCC:d ca yo n-am...

          Comment


          • #6
            unde veniti? vin si io. sper...
            \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
            I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
            _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

            Comment


            • #7
              Ramane sa ma sune Cioli si va zic. :wink:

              Comment


              • #8
                din pacate nu pot sa vin cu masina ( din motivele bine stiute ops: ) ..desii sper dupa iarna sa ajung la un theme meeting

                am pus doar pe cei cu care am vorbit sigur ....cine doreste sa ni se alature este mai mult decat bine venit

                STI , cred ca noi oricum o sa ne vedem mai des in astea 2 zile... :wink:

                just in case - 0743 013 987 - cioli
                o sa ajung vineri seara pe la 11-12
                Vtec Junkie B16a2.

                Comment


                • #9
                  Eu lucrez sambata, prin urmare vineri la 12 deja imi beau grisuletul, deci ne vedem sambata seara. :wink:

                  Comment


                  • #10
                    Si eu sper sa ajung....oricum vorbim la tel.
                    If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                    2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                    ex - 1986 Honda MT5
                    ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                    ex - 2001 Honda Civic Type-R
                    ex - 2007 Honda Jazz

                    Comment


                    • #11
                      postati si aici cum ramane.. ca poate ajung si yo ..

                      Comment


                      • #12
                        Imi pare rau ca n-am mai reusit sa vin, insa am inteles ca s-a lasat cu accident urat la legala de aseara.

                        Comment


                        • #13
                          Din pacate iar s-au dat in spectacol cei cu BMW-urile si au reusit sa strice distractia tuturor. Bine ca nu a iesit mai urat de atat, asa cum s-a intamplat si la Galati.
                          Sper ca cei raniti sa isi dea seama astfel de riscurile care se expun cu fiecare participare la astfel de evenimente. Eu am ales sa nu particip si cred ca am facut foarte bine. Chiar si ca spectator am incercat sa stau departe de zonele periculoase.
                          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                          Comment


                          • #14
                            Eu vroiam sa ma intalnesc mai mult cu Cioli, dar am avut o problema personala si n-am mai putut. Spre seara, chiar mi se pusese pata sa ajung si eu acolo, la Dragonul Rosu, dar ceva m-a facut sa nu plec. Ii multumesc lui D-zeu ca n-am apucat sa plec. Nici nu stiu ce-a fost in capul meu, sa cred ca ar putea iesi ceva frumos incat sa merite sa vin, dupa incidentele din ultima vreme. La nivelul de organizare marca LR, e greu sa controlezi prostimea sa nu se dea in stamba. Din ce am inteles, un smecheras cu un junghi de BMW a ignorat linia de sosire si a mai bagat 'gaz' inca 400m peste distanta de concurs, dupa care a facut praf 1 masina si a atins alte 2, iar niste oameni chiar au ajuns in spital. Am vazut ca organizatorii si cei care aveau ceva legaturi cu idiotul de sofer chiar minimalizau evenimentul, spunand ca una din victime n-a avut decat "entorsa", iar alta a facut operatie "estetica" la maini, cu alte cuvinte "hai sa nu exageram, ca n-au patit nimic". Oamenii astia sunt mai de condamnat decat faptuitorul.

                            Comment


                            • #15
                              A facut praf mai mult de una masina, iar ceea ce este de condamnat este faptul ca organizatorii au lasat prostimea sa intre pe pista si mergeau baietasii valuri, valuri sa vada si ei grozavia aia live...
                              Vazand aceste lucruri n-am gandit ca nu mai are rost sa ramanem.
                              If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                              2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                              ex - 1986 Honda MT5
                              ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                              ex - 2001 Honda Civic Type-R
                              ex - 2007 Honda Jazz

                              Comment

                              Working...
                              X