Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by w33bb0 View Post
    Multumiri Accord-ului Dark Mocha B-xx-VFK (sper c-am retinut bine) care m-a lasat sa trec prin intersectia Cauzasi cu Anton Pan in dimineata asta. Ne-am salutat reciproc
    Hello, hello. Eu sunt inculpatul
    Ti-am vazut "nasul" la intrarea in intersectie, te-am recunoscut imediat dupa numarul de inmatriculare si i-am zis prietenei mele "Hai sa-l lasam si pe w33bbo sa treaca"...
    Reason is the first victim of emotion. -- Scytale, Dune Messiah
    08 Honda Accord 2.0 SSE M/T, Dark Mocha Pearl

    Comment


    • Eu la capitolul memorie sunt praf. Mananc lecitina cu pumnul si cred ca-mi face bine la ochi... ca memoriaaa

      Anyway, multam ca mi-ai dat voie, pentru ca la cum erau parcati nesimtitii aia pe colt, vedeam mai mult nu ce venea din dreapta. Iar in intersectia aia odata la cateva zile se trosnesc unii. Chiar daca vin pe prioritate, cum ai venit tu, tot merg foarte usor, ca e panica
      B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
      Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

      Comment


      • Originally posted by w33bb0 View Post
        Eu la capitolul memorie sunt praf. Mananc lecitina cu pumnul si cred ca-mi face bine la ochi... ca memoriaaa

        Anyway, multam ca mi-ai dat voie, pentru ca la cum erau parcati nesimtitii aia pe colt, vedeam mai mult nu ce venea din dreapta. Iar in intersectia aia odata la cateva zile se trosnesc unii. Chiar daca vin pe prioritate, cum ai venit tu, tot merg foarte usor, ca e panica
        Tu esti ca in bancul ala:

        - Bre' nush ce sa ma fac... am mari probleme cu memoria
        - Pai ia lecitina
        - Eh, am luat o perioada dar m-am lasat
        - Pai de ce?
        - uitam sa o iau!
        ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
        ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

        Comment


        • Originally posted by Bodo View Post
          Tu esti ca in bancul ala:

          - Bre' nush ce sa ma fac... am mari probleme cu memoria
          - Pai ia lecitina
          - Eh, am luat o perioada dar m-am lasat
          - Pai de ce?
          - uitam sa o iau!
          Lecitina?
          B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
          Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

          Comment


          • Intalnit aseara foarte spontan Civic 5D B-xx-DKO la fantana mare de la Unirii. Ne-am aliniat frumos la semafor, ne-am salutat discret cu mana, apoi am lasat amandoi in ceata un Golf TDI (asa s-a nimerit) aflat in paralel cu mine

            Dupa 50 de metri am trecut amandoi furtunos pe langa B-xx-PCH, Civic 5D Milano Red. Ne-am salutat din avarii si printr-a II-a pe la 5000rpm ne-am potolit amandoi

            Multam de dezmorteala si salutari colega!
            B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
            Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

            Comment


            • Salutat aseara pe bd. Carol cu avarii si falshuri un Civic negru B-xx-UNA.
              Tot ieri, in jur de 18, facut schimb de zambete cu o domnisoara la volanul unui Civic 5d rosu cu sticker Hondafan.
              Eu faceam stanga, ea dreapta pe Expozitiei si astazi am observat ca parcheaza in zona unde lucrez eu.
              Salutari si aici!
              Lavinia
              Senior Member
              Last edited by Lavinia; 01-07-09, 15:34.
              Rated R for non-stop crude and sexual humour, pervasive strong language and drug content.

              Comment


              • am vazut si eu civicul acum 1saptamana. am vazut ca avea B-xx-UNA si de fapt era unu' la volan )
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/mirciulik86/
                2008 Honda Civic Type-R, White Matte

                www.eurotravel.ro

                Comment


                • vazut azi prin Alexandru , un CR-V rosu
                  Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                  ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                  Comment


                  • Originally posted by mirciulik86 View Post
                    am vazut si eu civicul acum 1saptamana. am vazut ca avea B-xx-UNA si de fapt era unu' la volan )
                    A, da?) Eram ferm convinsa ca e o femeie la volan dupa numar ca nu am reusit sa vad ca am stat in spatele lui. Oricum vad zilnic masina parcata pe Polona, e prima oara cand o vad si in trafic
                    Rated R for non-stop crude and sexual humour, pervasive strong language and drug content.

                    Comment


                    • Buna Lavinia, cu mine te intersectasei pe Expozitiei Salutare si aici
                      Parchez acolo pt ca lucrez tot in zona
                      My way....my Honda !!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Jinxter View Post
                        Buna Lavinia, cu mine te intersectasei pe Expozitiei Salutare si aici
                        Parchez acolo pt ca lucrez tot in zona
                        deci al tau era civic-ul rosu cu sticker Hondafan parcat vis-a-vis de Carpati.
                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/mirciulik86/
                        2008 Honda Civic Type-R, White Matte

                        www.eurotravel.ro

                        Comment


                        • Vedeti ca mai e unul cocotat pe un postament chiar acolo pe colt. Sa nu-l confundati cu ala
                          B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                          Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                          Comment


                          • Ha ha ha....n-oi fi eu Schumi, da' pe postament nu am reusit s-o urc ..Da, al meu e, ca de cand ridica astia masini de pe Expozitiei, i-am mutat locul de parcare
                            My way....my Honda !!!!

                            Comment


                            • in Balchik, in gradina Palatului:

                              Comment


                              • vazut azi pe la universitate accord B-xx-RLT, dat niste claxoane si avarii de pe banda 3 sper sa ma fi vazut
                                EX. Accord '05 CL9 Satin Silver
                                Del Sol '94 ESI
                                CIVIC X 1.5 Sport Plus CVT
                                BMW Z4 '03 Titan Silver

                                Comment

                                Working...
                                X