Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu, nu eram eu. Eu am nr. de leasing si sunt negre. Nici eu nu ma grabeam foarte tare, ba chiar o buna bucata am mers la plictis: cruise control pus la 140km/h. I-am dat in goarna o portiune, dar doar de curiozitate sa vad pana unde se duce.

    Oricum, am vazut o gramada de Honde si Subaru in Mamaia, deci, lumea a inceput sa-si mai schimbe opinia despre "suprematia germana". :wink:
    Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
    Echipare TE Plus

    Comment


    • Eu l-am vazut ieri (Duminica seara) pe Dinoc in parcare la IKEA.
      Era chiar langa locurile pentru Handi
      Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

      Comment


      • Originally posted by dumiflo
        Originally posted by Delphi
        Dumiflo, tu ai numere definitive de Constanta? Si erai azi dimineata prin Pipera?
        da..am nr definitive de CT ...se termina cu GIF :twisted:
        ...undeva pe traseul STr.Pietricani - Dimitrie Pompei
        Da, am banuit eu. Cand tu ieseai din Iride Bussiness Park in Dimitrie Pompei, eu intram.
        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

        Comment


        • aaa...mi-am aduc aminte...eram preocupat de TIR-ul ala "parcat" la intrare
          salutare ...si incantat de cunostinta !
          '18 BMW X1 18xd
          '15 BMW i3 range extender
          ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

          Comment


          • Originally posted by dumiflo
            aaa...mi-am aduc aminte...eram preocupat de TIR-ul ala "parcat" la intrare
            salutare ...si incantat de cunostinta !
            Si pe mine tot TIR-ul ala ma agasa, altminteri cred ca as fi produs niste gesturi prietenoase de recunoastere.
            "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
            "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

            Comment


            • Am vazut ieri un civic sedan argintiu undeva intre 2001 si 2006 an de fabricatie. Cred ca este cel care a fost al lui STI. L-am salutat (mai bine zis am salutat-o) dar nu am primit raspuns la salut...cred ca nu stia ce se intampla.
              If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

              2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
              ex - 1986 Honda MT5
              ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
              ex - 2001 Honda Civic Type-R
              ex - 2007 Honda Jazz

              Comment


              • Pe Calarasi la iesirea de pe Matei Basarab e un Accord de 2.0 cu sticker si jante originale de 16" (ca la modelul 2.4 anterior) si numere de leasing. Pe langa acesta mai sunt in zona:

                Accord iCTDI Sport argintiu
                Accord iCTDI Executive argintiu
                Accord 2.4l model 2003-2005 negru
                Accord 2.4l model 2003-2005 albastru
                Accord 2.0l negru cu jante aftermarket
                Civic 1.8 Comfort argintiu
                Civic 2003 bleumarin echipare LS
                Civic 1.8 Executive argintiu
                + cu voia dvs, ultimul pe lista
                Civic 2003 ES bej
                Accord 2.4l dark mocha

                Zona de oligarhi tineri, se pare (logic, batranii si-ar fi cumparat Passat - doar doua, unul nou si unul vechi).
                Civic '03 1.6 VTEC II
                Accord '06 2.4 M/T

                Comment


                • Mai , bine ca eram langa
                  Tot la IKEA si tu ?

                  Originally posted by dics
                  Eu l-am vazut ieri (Duminica seara) pe Dinoc in parcare la IKEA.
                  Era chiar langa locurile pentru Handi

                  Comment


                  • Care ai un Civic 5D nou rosu parcat pe langa parculetul de pe Transilvaniei? Macar le parcam una langa alta (de efect)..
                    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                    2 roti

                    Comment


                    • Vad de fiecare data un CTR ep3 negru in fata la Emporiki Bank la intersectia Mosilor cu Carol I, e a cuiva de pe aici?
                      '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
                      '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

                      Comment


                      • Eu o vad de multa vreme (chiar si acu 1 an cred) si am tot vrut sa intreb de ea
                        ex-FN2 owner
                        Loved it every second!

                        Comment


                        • Daca are jante OZ e a lui George Vintila :wink: . Eu l-am vazut prin zona de cateva ori...
                          '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                          Comment


                          • Este al uni domn avocat dar care nu prea iese cu ea decat pt fun...am un prieten care locuieste acolo si cam asta am inteles eu de la el. Oricum eu o vad saptamanal si e nemiscata de acolo.
                            If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                            2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                            ex - 1986 Honda MT5
                            ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                            ex - 2001 Honda Civic Type-R
                            ex - 2007 Honda Jazz

                            Comment


                            • vazut, claxonat...lasat sa treaca, depasit :twisted: ...un civic 5d negru, aseara pe la 18.15 pe Stefan cel Mare, cu nr de GL.
                              E de pe aici ?
                              '18 BMW X1 18xd
                              '15 BMW i3 range extender
                              ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                              Comment


                              • Originally posted by dinoc
                                Mai , bine ca eram langa
                                Tot la IKEA si tu ?
                                Pai e restaurantul meu favorit atunci cand nu am ce face. Daca mobila nu-mi trebuie, macar cu chiftelutze sa ma aleg
                                Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

                                Comment

                                Working...
                                X