Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Civic alb model mai vechi putin azi pe la 11 in zona facultatii de medicina
    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
    2 roti

    Comment


    • Originally posted by Gandalf
      Ouch , naspa rau .
      Azi pe la 9 si un sfert pe DN1 in directia Otopeni , am remarcat un Accord 2006 , 2.0 cu sticker pe luneta sus.Soferul vorbea la tel si nu cred ca m-a remarcat.
      Te-am vazut, erai pe banda 1. Argintiu, corect? Si parca ca aveai sticker-ul hondafan undeva unde nu ma asteptam (dar nu mai stiu unde :-)

      Vorbeam eu la telefon dar tot ma mai uit pe strada :-) E-adevarat ca te-am vazut cind nu am mai putut sa te salut...
      Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
      Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

      Comment


      • S-a umplut orasul de Honde domle'! :lol:
        Ieri seara in zona Pasajului Muncii, doua Acorduri parcate pe trotuar (unul cu numar de Cluj), si in trafic, un Civic alb mai vechi. Ajung acasa, dau sa trec strada sa ma duc la Supermarket, trece alt Accord, cu o doamna/domnisoara la volan.
        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

        Comment


        • Argintiu , corect , sticker pe porbagaj simetric cu Accord
          2006 Honda Accord 2.0 ES MT
          2007 Suzuki Swift Sport
          2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

          Comment


          • vizitat azi Asko Service...si am vazut cateva Honde :twisted:
            ...si inca un roman fericit , proaspat posesor de Accord albastru (piele, senzor parcare...)...detalii Bogdan poate sa mai dea
            '18 BMW X1 18xd
            '15 BMW i3 range extender
            ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

            Comment


            • Cineva de pe aici posesorul unui Civic 5D argintiu B XX LFL ??
              ex-FN2 owner
              Loved it every second!

              Comment


              • Nu stiu cine e , dar l-am vazut si eu de cateva ori in ultimile zile. Zona lacul tei
                2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                2007 Suzuki Swift Sport
                2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                Comment


                • Mai exact pe pastorului
                  Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

                  Comment


                  • Originally posted by SirAndrew
                    oameni buni.. nu e mai simplu sa va luati un detector de radar?
                    pe mine m-a luat cu detector cu tot. m-a luat din spate, imediat ce am trecut de masina de radar. a piuit dracovenia, dar era prea tarziu. stiu baietii cum sa se pozitioneze ca sa ne fie inutil detectorul...

                    noroc ca aveam doar 65, asa ca am scapat cu 2 puncte. trebuia sa-i zic: dom'le, eram in a-ntaia! :twisted:
                    '08 Honda Accord 2.0 i-VTEC M/T
                    EX '89 Honda Prelude 2.0i-16
                    '99 Subaru Forester S-Turbo M/T
                    '07 Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

                    Comment


                    • Originally posted by dics
                      Mai exact pe pastorului
                      Am trecut azi pe acolo si am fost ff dezamagit cum isi parcheaza masina.
                      2 dintre roti erau urcate pe bordura (desi nu era nevoie) si cauciurile stateau jumatate "in aer", jumatate faceau contact cu bordura.
                      Sper ca am reusit sa exprim in cuvinte ce am vazut ))
                      ex-FN2 owner
                      Loved it every second!

                      Comment


                      • Care ai fost cu un Accord negru luat de la Carpati azi prin Mamaia? Prima intalnire in parcarea de la capatul gondolei si a doua in parcare langa parcul de distractii din satul de vacanta. Mai era un Accord albastru aproape de gondola (model mai vechi, fara proiectoare si jante de tabla). Nr de B amandoi
                        Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                        2 roti

                        Comment


                        • Tu erai ala cu numere rosii?

                          Am trecut pe langa tine pe Camil Ressu, apoi am asteptat sa ma ajungi din urma, dar probabil erai in rodaj cu ea. Ai parcat cumva in fata Hotelului Rex?

                          Apropo...ca nu ne stim inca...eu eram cu un Subaru Legacy, dar mai obisnuiesc sa dau flash-uri si la Accorduri si Civic-uri. Numa' asa, de-a dracului... :lol:
                          Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
                          Echipare TE Plus

                          Comment


                          • Dumiflo, tu ai numere definitive de Constanta? Si erai azi dimineata prin Pipera?
                            "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                            "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                            Comment


                            • @adytzu daca ai un Subaru cu nr rosii te-am remarcat..erai destul de grabit. ) mi-a placut faza..'ca sunt in rodaj' hehe, nu ma grabeam ca te prindeam din urma.. :twisted:
                              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                              2 roti

                              Comment


                              • Originally posted by Delphi
                                Dumiflo, tu ai numere definitive de Constanta? Si erai azi dimineata prin Pipera?
                                da..am nr definitive de CT ...se termina cu GIF :twisted:
                                ...undeva pe traseul STr.Pietricani - Dimitrie Pompei
                                '18 BMW X1 18xd
                                '15 BMW i3 range extender
                                ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                                Comment

                                Working...
                                X