JULYAN86: ´07 Honda Civic TYPE-R GT, Deep Bronze Pearl

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sa nu fie pur si simplu probleme cu serverele yahoo (se mai intampla din cand in cand).
    Folositi parole cu cifre si simboluri ciudate !@#%$^*())_/\
    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
    2 roti

    Comment


    • #62
      Am patit-o si eu anul trecut:

      http://www.hondafan.ro/phpBB2/viewto...ighlight=yahoo
      Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
      ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

      Comment


      • #63
        Cumva ai incercat schema aia de pe net cu aflarea parolei la un cont de YM???
        Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
        Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

        ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
        ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

        Comment


        • #64
          Originally posted by Doc
          Cumva ai incercat schema aia de pe net cu aflarea parolei la un cont de YM???
          Exact asta am facut Si din pacate nu am realizat ca faza asta nu se poate realiza !!! Asta e greseala se plateste !!!
          Rog un administrator sa modifice partea cu julyan86 si sa o treaca pe noul id : b99ykr !!!
          sigpicwww.risingsunperformance.nl

          Comment


          • #65
            ti-am vazut masina in fata la biserica (vis-a-vis de Bazilescu) duminica asta 8)

            erai iin parc sau te rugai sa iti rezolvi cu parola de yahoo? :lol:
            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

            sigpic

            Comment


            • #66
              Originally posted by ticker
              ti-am vazut masina in fata la biserica (vis-a-vis de Bazilesc) duminica asta 8)
              Sal !!! Obisnuiesc ca duminica sa merg la slujba ops: !!! Salutari !!! Din cauza ca nu mai puteam sa intru pe vechiul id , te salut si eu ca ramasesem dator ops: !!!
              P.S. Masina este de vanzare !!!
              sigpicwww.risingsunperformance.nl

              Comment


              • #67
                Ce vrei sa iei?
                ex-FN2 owner
                Loved it every second!

                Comment


                • #68
                  Iulian ce ai mai patit? Iti place mai mult cu aia mica?
                  Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                  Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                  ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                  ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                  Comment


                  • #69
                    Iulian... Ce masina e de vanzare si de ce si la cat?

                    Comment


                    • #70
                      yamacri, cam asta: ´07 Honda Civic TYPE-R GT, Deep Bronze Pearl dupa cum zice titlul topicului
                      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        ok... De ce? La cat?
                        Erai asa mandru de ea Iulian... Ce s-a intamplat?

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by YamaCri
                          ok... De ce? La cat?
                          Erai asa mandru de ea Iulian... Ce s-a intamplat?
                          Sunt si acum :twisted: , doar ca fac drumul bucuresti-pitesti de 2 ori pe saptamana si nu e deloc convenabil la buzunarul meu (mai am si unele probleme cu banii la echipa "traiasca tara numita Romania" si numai fac fata !!! Cred(stiu sigur) ca o sa regret pasul asta , dar asta e !!! Poate intre timp se mai schimba ceva ... !!! Nu stiu inca sunt pe ganduri daca sa o dau sau nu !!!
                          sigpicwww.risingsunperformance.nl

                          Comment


                          • #73
                            Regret sincer si sit echipei dar si neplacerea de a fi nevoit sa renunti .. poate .. la ea...
                            Dar... ai tot viitorul inainte si toate se pot inbunatati si eu iti ti pumnii... SUCCES... si sa nu ai nevoie de aceasta decizie...neplacuta...

                            Comment


                            • #74
                              Cum ziceam intr-un alt topic, vremurile se schimba si alocarea resurselor trebuie facuta cat mai inteligent.
                              il inteleg.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by YamaCri
                                Regret sincer si sit echipei dar si neplacerea de a fi nevoit sa renunti .. poate .. la ea...
                                Dar... ai tot viitorul inainte si toate se pot inbunatati si eu iti ti pumnii... SUCCES... si sa nu ai nevoie de aceasta decizie...neplacuta...
                                Sa fie !!! Multumesc pt sprijin , si sper sa nu fiu nevoit ... dar daca asa o fi sa fie , nu pot eu sa impiedic lucrul asta !!! Oricum nu sunt hotarat nici ce sa imi iau dupa aia !!!
                                sigpicwww.risingsunperformance.nl

                                Comment

                                Working...
                                X