JULYAN86: ´07 Honda Civic TYPE-R GT, Deep Bronze Pearl

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: JULYAN86: ´07 Honda Civic TYPE-R GT, Deep Bronze Pearl

    Dupa aproximativ 2 saptamani de cand am masina am facut 1003 km !!! Sunt foarte multumit de masina !!!Este incredibila , nu ma pot satura de ea si m-as plimba tot timpul :lol: !!! Imi pare si acum rau ca nu am putut sa ajung la hot hatch meeting !!! sa va arat masina dar sper sa ne vedem cat mai curand la o intalnire a hondistilor si sa ne cunoastem mai bine !!! Am inceput si eu sa salut alti posesori marca honda si raman foarte uimiti de acest fapt !!! 8) !!! Va urez la cat mai multi km !!!
    2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

    B 99 Y K R

    Comment


    • #47
      Re: JULYAN86: ´07 Honda Civic TYPE-R GT, Deep Bronze Pearl

      Bijuteria mea a facut 1500 de km si in sfarsit a primit numere !!! Nu am nimic sa-i reprosez decat ca nu putem (din pacate ) sa mergem normal pe strazile din Bucuresti !!! Trebuie sa ocolesti tot (stiti si voi) si evident ca in spatele nostru incepe unu sa claxoneze , de obicei cu matiz , dacii sau alte nebunii de masini din astea !!!
      2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

      B 99 Y K R

      Comment


      • #48
        Eu zic ca e aproape imposibil sa mergi prin bucuresti fara sa julesti spoilerul fata . Trist oras mai avem.

        Oricum eu sunt multumit ca masina nu mai e asa rigida de cand am trecut la rotile de 18"
        ex-FN2 owner
        Loved it every second!

        Comment


        • #49
          nu mai e rigida de cand ai trecut la rotile de 18` .... :lol:
          nici nu vreau sa ma gandesc cum e cu alea pe 19` daca cu astea pe care le avem noi zi de zi ti se pare confortabil ....
          sa mergi intr-o zi direct pe jante si sa ne zici daca e la fel
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/kick/

          Alfa Romeo 156 V6 24V

          Comment


          • #50
            Poate sunt cauciucurile de iarna mai moi ... dar acu mi se pare uman 8)
            Cu alea de 19" ai senzatia ca mergi direct pe jante ... mai putin zgomotul de metal pe asfalt :lol: :lol:
            ex-FN2 owner
            Loved it every second!

            Comment


            • #51
              Originally posted by Fanatic
              Poate sunt cauciucurile de iarna mai moi ... dar acu mi se pare uman 8)
              Confirm si eu ca e alta branza cu pneurile de iarna. La mine a devenit aproape acceptabila . Cu alea de vara orice fir de praf insemna un 'buf-zdrang-trosc'. A spus-o cineva (nu mai stiu cine, scuze, dar dau cu (c)) ca orice fir de praf il simti direct in dinti.
              Civic '03 1.6 VTEC II
              Accord '06 2.4 M/T

              Comment


              • #52
                scapati de pietre la rinichi...... :lol: :lol: :lol:
                ex CL7 AT 2006
                CN1 Sport 2005
                KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                Comment


                • #53
                  Cam liniste pe la noi astia cu type r !!!! Si aici se traiesc cu adevarat senzatiile de masini sport ( cu exceptia daca s-ar deschide un topic nsx :lol: ) !!!!
                  2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

                  B 99 Y K R

                  Comment


                  • #54
                    pai va dati toata ziua!!!nu mai aveti timp de discutii! :wink:
                    ex CL7 AT 2006
                    CN1 Sport 2005
                    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                    Comment


                    • #55
                      felicitari! s-o stapanesti sanatos

                      e cineva in buftea, pe unde mai ajug si eu cu un ctr negru
                      super marfa masina

                      intr-o parcare de aprox 40 de masini sunt 2 civicuri acuma
                      ctr si a mea

                      honda rulzzz
                      Suro Tono
                      ex Civic 5d, i-Shift, executive

                      Comment


                      • #56
                        Eu sunt foarte aproape de Buftea !!! Aproximativ la 12 km !!! Si akolo am bunicii ... asa ca e posibil sa ma vezi !!! U pe unde stai ? Poate ne intalnim ... cine stie !!!! :twisted: :lol:
                        2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

                        B 99 Y K R

                        Comment


                        • #57
                          Ai rezolvat problema de care mi-ai zis pe mess?

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by YamaCri
                            Ai rezolvat problema de care mi-ai zis pe mess?
                            Da , am vb cu alex asko , m-a programat pt service si am rezolvat-o !!!
                            Multumiri baietilor de la asko care si-au facut treaba excelent !!!
                            2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

                            B 99 Y K R

                            Comment


                            • #59
                              Ma bucur ca ai rezolvat si ca si tu ii apreciezi pe oamenii de la Asko...

                              Comment


                              • #60
                                Re: JULYAN86: ´07 Honda Civic TYPE-R GT, Deep Bronze Pearl

                                Incredibil dar adevarat !!! Mi-a fost furata parola de id de la yahoo !!! Asa ca daca va da mesaje obscene NU sunt eu in spatele id ului !!! Cer si eu ajutor , daca se pricepe cineva "bine de tot" in a recupera parola in afara de metoda traditionala "Forgot my password" si nu o sa raman dator , ba chiar sunt in stare sa platesc pt ami recupera parola !!!
                                2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

                                B 99 Y K R

                                Comment

                                Working...
                                X