CVX: '02 Honda Civic Type-R, Satin Silver

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • looking good. sa o gazezi sanatos

    Comment


    • beton armat! sus cu ea

      Comment


      • .....K Pro. TDI North UK vinde cu 628£ (asta vine cam 700E)
        (sa fie oare vreo greseala?)

        Comment


        • la pretul ala se adauga TVA-ul lor de 17.5%, nu este greseala
          R 40510 - Cosmic Grey Ep3
          hsnracing.blogspot.com

          Comment


          • da am vazut si eu ulterior. pai eu zic ca e bine. pretul e ok si e mai aproape decat US...

            (se poate "jongla" cumva VAT-ul, trimitand ECU dintr-o tara non EU?)

            Comment


            • Vineri nu a fost ziua mea cea norocoasa...
              Am reusit sa lovesc janta spate dreapta, si totodata sa tai cauciucul de pe ea....
              Norocul meu ca pe spate aveam 2 bucati GY Eagle F1 de cand lumea, cu 20% carne pe ele, asa ca am stors buzunarul de ultimele economii si azi mi-am achizitionat 2 bucati noi Yokohama Parada Spec II marime 215.40.17
              Cu putin noroc, vor fi aici pe Miercuri, cand voi ridica si janta de la reparat.
              Nu a fost sa fie ziua mea.


              @CORSE: Mersi man pt ajutor!
              "I felt my vanos pulling, but i guess his vtec pulled harder, stronger, faster"

              Comment


              • Foarte nasol...Ce ai patit la janta? Fisurata sau doar indoita?
                In legatura cu cauciucurile Yokohama, cat costa bucata?
                '00 Audi S3 1.8T quattro
                ex: modded '08 Suzuki Swift Sport 1.6 VVT

                Comment


                • sorry!

                  Comment


                  • Doar indoita janta, din fericire. nu e foarte rau, dar sigur se simtea daca nu o reparam.
                    Daca era fisurata, renuntam la ea

                    paradele au fost in jur de 450ron/buc, dar daca le iei pe firma, mai deduci si tva. eu le-am luat pe pers fizica
                    "I felt my vanos pulling, but i guess his vtec pulled harder, stronger, faster"

                    Comment


                    • mdap pare rau
                      oricum buna treaba cu paradele mai sunt si Civicuri cu alte cauciuri ?
                      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                      Comment


                      • da, mai sunt si alte civicuri cu alte cauciucuri
                        Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                        "how to make it in zi undistry or life"

                        Comment


                        • bai cand aveai R888 era o treaba
                          dar acum iti recomand Parada pt strada, autostrada, drumuri lungi si aderenta
                          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                          DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                          Comment


                          • cat e R888 in Romania?

                            Comment


                            • In seara asta am reusit sa montez galeria de evacuare. Spre surprinderea mea, a potrivit ca o manusa.

                              Din pacate am intampinat niste probleme cu evacuarea, pe care sper sa le rezolv maine. Daca totul e ok, maine seara e montata.

                              Atasez 3 poze....
                              "I felt my vanos pulling, but i guess his vtec pulled harder, stronger, faster"

                              Comment


                              • ba omu...dar am vb la cluj pt tine!!! o faci pana la urma la voi?
                                Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
                                www.hpi-racing.ro

                                Comment

                                Working...
                                X