FETHERW80: '08 Honda Civic Type S+ 1,8 Deep Bronze Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut,
    Eu am montat pe Civic Yatour YT-BTA-HON2 acum aproximativ un an si de atunci ascult muzica in masina doar prin bluetooth de pe telefon, mergand fara probleme chiar si la drumuri foarte lungi, fiind foarte util sunetul navigatiei de pe telefon prin sistemul masinii.
    Calitatea sunetului e cel putin la fel de buna ca si cea de pe cd, lucru care m-a uimit foarte tare. Un alt plus e faptul ca modulul e compatibil cu comenzile de pe volan.
    Singurul lucru usor deranjant e ca la viteza mare, in regim de autostrada, pe partea de handsfree cand zgomotul de fond e mai mare uneori se intampla ca cel cu care vorbesti sa nu te auda foarte bine, insa nu am constatat sa aiba vreodata intreruperi, sau sa se deconecteze vreodata fara motiv.
    Last edited by F_BON; 02-05-19, 10:15.
    Honda Civic Sedan '08 ES A/T

    Comment


    • fetherw80
      Senior Member
      fetherw80 Te-a oprit politia pana acum in legatura cu evacuarea?

      Sa te intrebe ce marca e, cat esti de multumit esti de ea, raportul calitate/pret etc ? )
      '08 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC

      Comment


      • Salut Arado, pana acum nu m-a oprit niciodata politia pe tema evacuarii... Se aude decent, ca sa se auda tare trebuie turata.
        evacuarea este invidia :
        https://www.invidia-europe.com/honda...-system-q300tl
        '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

        Comment


        • Salut colegi, detine cineva si ma poate ajuta cu un manual service pentru civic cu panoramic, ma interseaza sa dau plafonul jos!
          '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

          Comment


          • Salut, vezi daca gasesti in discutia asta: https://hondafan.ro/forum/forum/hond...128#post187128
            '08 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC

            Comment

            Working...
            X