DOC: '07 BMW X3 X-Drive 35d M-Sport, Black Sapphire

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca o iau, pentru mine va fi allrounder
    foarte rapida masina, cu directie fenomenala, si suficient loc pentru nevoile mele
    din ce am vazut eu online specifications x3 si seria 5 cu motorizarile voastre sunt cam la fel

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    "Ethics. That's always so inconvenient."
    Cal Lightman

    Comment


    • BMW e60 535xd are sub 1700kg. Nu stiu ce greutate au generatiile noi.
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

      Comment


      • Al meu F11 in echiparea mea are in carte 1915kg. Un F10 gasisem pe un site german, cu aceeasi motorizare (dar fara detalii asupra echiparii) pe la aprox 1800kg.

        Intr-adevar, modelele anterioare erau ceva mai usoare.

        Sent from my SM-G920F using Tapatalk
        BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

        Comment


        • Pai daca nu ma insel si modelul nou de X3 este mai mare si mai greu. Seamana mai mult cu vechiul X5 la dimensiuni.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • 330xd sedan are 1690
            530xd sedan are 1885
            X3 xDrive30d are 1895

            de pe situl bmw.ro
            "Ethics. That's always so inconvenient."
            Cal Lightman

            Comment


            • Prețul manoperei la Bavaria e pe ora sau pe Kg?

              Comment


              • Ce legatura are Bavaria in acest context?
                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                Comment


                • Nu prea are, dar nu e nimic nou.
                  ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
                  Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
                  Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
                  Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

                  Comment


                  • Eu am ajuns o singura data la Bavaria. Atunci cand am cumparat masina pentru verificarea km. In rest, eu reviziile de ulei si filtre am unde sa le fac fara sa am costuri mari.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • Am ajuns la aproape 110.000km si inca mai merge, chiar daca este BMW. Astazi am bagat-o in service sa schimb cateva furtunase de vacuum si bielete antiruliu. Cred ca maine ii fac si revizia, ulei si filtre ca am facut cam 8000km de la ultimul schimb.
                      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                      Comment


                      • Bravo Doc,cat mai multi km fara probleme!Ce nu inteleg e afirmatia "chiar daca e BMW".Au probleme masinile astea?Sau era vreo urma de ironie?Dup parerea mea,ai oricum putini km.

                        Comment


                        • În curând la vânzare?
                          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                          My cars:

                          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                          Comment


                          • Nu cred ca o sa iasa la vanzare prea curand

                            Sent from my SM-N910F using Tapatalk
                            Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                            Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

                            Comment


                            • @Sindrom: tu inca incerci terenul? )

                              Furtunasele de vacuum nu le-ai mai schimbat odata? Sau nu pe toate?

                              Sent from my SM-G920F using Tapatalk
                              BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

                              Comment


                              • Eu ii fac oferta cand o sa fie cazul. Momentan donez deja pt accord niste bani la stat ca sa stea in garaj asa ca momentan nu ma agit foarte tare.
                                Mai repede ma uit dupa evo ca are taxe mici )))

                                Sent from my SM-N910F using Tapatalk
                                Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                                Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

                                Comment

                                Working...
                                X