De la ce marca am trecut la Honda?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golf 3
    Passat tdi 2003

    Civic-ul l-am luat pentru design

    Comment


    • Originally posted by victor_boss View Post
      Golf 3
      Passat tdi 2003

      Civic-ul l-am luat pentru design
      Credeam ca l-ai luat pentru : calitate, sportivitate, fiabilitate.

      Merge si design.

      Comment


      • civicul este prima mea masina voiam type r dar mi s-a parut ca e prea mult...acum as fi luat R-ul
        '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

        Comment


        • oltcit, aro10 ,0pel astra 1.7 td(cea mai proasta masina din lume),skoda fabia-ACCORD 08 ictdi

          Comment


          • Am mai condus Cielo, Oltcit si Matiz. Nu cred ca intra la masini.
            07 Honda Accord 2.0 MT Black

            Comment


            • Civicul a luat locul unui Opel Corsa.

              Comment


              • La mine este prima mea masina,dar am condus masini de servici ,game destul de variate...nici una nu se compara cu civic-ul
                honda civic 5d executive
                1.8l 140 hp
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/d_h...20004.JPG.html

                Comment


                • prima noastra masinuta: un vw polo attractive 2007 de 1.2; ne gandisem la ceva mic, de oras, cu un consum de bun-simt. In 2 ani nu am avut nici un fel de probleme cu polo.ul, insa era puturos rau, indeosebi cand era cu bagaje... si cand o forjam... consumul ajungea si pe la 7.5!
                  pana intr-o zi cand am spus... pana aici... si a venit sotul cu ideea - Honda Civic... am facut ochii mari de mirare si am zis: Honda Ce?... iar el: Honda Civic... iar eu: ne luam motor?... iar el: nu, masina, Honda Civic! eu: du-te d-aici ca Honda sunt doar motoare!... dau apoi repede pe net si vad minunea... HONDA CIVIC... e masina! a fost dragoste la prima vedere! si nu ne-am lasat pana nu am luat civicuta... dupa multe cautari am gasit-o si am preluat leasingul de la un domn din Bucuresti care cand ne-a dat-o a spus: am iubit mult masina asta si ma bucur mult ca o dau cuiva care sa o ingrijeasca si sa tina la ea!
                  Iar polo.ul e acum la parintii sotului, si cand il vad sau ma urc la volanul lui mi se strange inima ca a fost prima noastra masina, ca am tinut la el, ca nu m-a lasat la greu, ca m-a scapat de 2 accidente... si inca mi-e drag!
                  Honda Civic 5D Executive '07 / 1.8 - iVTEC - 140 HP / Nighthawk Black Pearl
                  http://www.hondafan.ro/forum/album.php?u=3169

                  Comment


                  • Skoda Octavia 2 1.9 TDI 105 CP Dynamic Blue

                    Trebuie sa recunosc ca am fost fortat de imprejurari sa schimb masina pt ca abia o luasem de 1.5 ani .... dar dauna totala a avut si o parte buna
                    Acum am HONDA
                    Honda Civic Sedan 1.8 ES/MT - Nighthawk Black Pearl

                    Comment


                    • sall all eu am lasat un Fiat punto si am trecut in partea japonezilor acum 3 ani si bine am facut

                      Comment


                      • aaaaaa....si io de ce nu pot vota aici?
                        ce, toyota nu e masina?
                        ah, sau se considera ca am facut downgrade luand honda?

                        Comment


                        • Sa inteleg din vot ca de la Mercedes nu poti trece la Honda?
                          Uite aici un exemplu, eu .
                          '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDi Executive, Nighthawk Black Pearl

                          NU mai folositi luminile de ceata atunci cand nu trebuie!

                          Comment


                          • Bravo!
                            Din cate imi aduc aminte si @claudiu75 a trecut de la mercedes la honda
                            Ar trebui bagat in poll si mercedes

                            Comment


                            • Chiar sunt curios ce Mert ati avut domnilor!
                              '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                              Comment


                              • @Xander: sa stii ca eu unul prefer oricand o honda decat un Mert


                                Eu am trecut de la Peugeot la Honda.
                                Nu sunt complet inutil... Cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii!


                                Accord '92 PGM-FI
                                Accord Coupe '99 V-TEC

                                Comment

                                Working...
                                X