Germania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Germania

    Ar fi careva interesat de un drum Romania - Germania cu obiective principale Legoland si EUROPA PARK?

  • #2
    ca idee, tu cand ajungi pe acolo? Eu cred ca voi fi in Nurnberg de pe 14 pana pe 20 iunie.

    Comment


    • #3
      Da. Eu. Plec pe 13.07 acolo


      KOL Sybronendo

      Comment


      • #4
        Nu am programat nimic, dar mi se pare o destinatie interesanta, daca ar mai fi doritori sa vedem ce si cum

        Comment


        • #5
          Eu o sa fiu pe 13-15.07 la legoland si apoi 15-18.07 la europa park


          KOL Sybronendo

          Comment


          • #6
            Lego-land-ul nemțesc nu merită. Nu se compară cu cel original.

            Europa Park însă e fain.

            Comment


            • #7
              CatalinP ma faci sa zambesc! Zi ceva mai aproape de noi care merita pe tema asta!
              Dexter ti-ai facut rezervari , luat bilete ceva? Stii ceva de intrarea unui copil gratuit isotit de un adult in baza catalogului Lego?

              Comment


              • #8
                Picutex: studiaza pagina asta: http://www.legoland.de/en/Plan/Prices-and-Tickets/
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                Comment


                • #9
                  Facut rezervari de pe booking la ambele. Am luat ceva oferta pe langa parcuri nu chiar in ele ca imi distrugeam bugetul ) Bilete luate de pe site on line.


                  KOL Sybronendo

                  Comment


                  • #10
                    @Hondatu am studiat site-ul de cateva ori, dar uite sunt ceva tips-uri care nu apar acolo , ex , un copil intra moka insotit de un adult daca prezinti catalogul lego !
                    @dexter majoritatea cred ca iau hoteluri in apropiere Ce obiective ti-ai mai propus sa vizitezi pe parcurs?

                    Comment


                    • #11
                      Atat. I-am promis juniorului excursia asta. Am mai fost cu el in europa park dar nu se putea da in mare lucru ca nu avea 120cm. Acum am trecut de inaltimea critica, asa ca se impune o noua vizita )


                      KOL Sybronendo

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by picutex View Post
                        @Hondatu am studiat site-ul de cateva ori, dar uite sunt ceva tips-uri care nu apar acolo , ex , un copil intra moka insotit de un adult daca prezinti catalogul lego !
                        Definitiv, nu!
                        Daca esti abonat la propria revista, Lego Club (apare de 4 ori pe an), acolo gasesti cate un cupon pentru intrarea gratuita a unui copil DACA insotitorul lui (major) a platit pretul intreg.
                        A nu se confunda catalogul jucariilor Lego cu revista Parcului!!!
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • #13
                          Buna precizarea ....esti abonat

                          Comment


                          • #14
                            Ca sa numai deschid alt topic. Am si eu nevoie de cateva informatii despre Berlin. Cum ar fi:
                            - unde pot parca gratis sau mai ieftin
                            - e mai ok sa ma cazez la hotel sau sa aleg un apartament
                            - nu in ultimul rand cateva recomandari pentru bere(localuri, tipuri de bere)
                            Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                            Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

                            Comment


                            • #15
                              Avem cumva un coleg forumist in apropiere de Reutlingen?

                              Comment

                              Working...
                              X