Lip frontal Accord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lip frontal Accord

    Salutari baieti !!! Acum citva timp am vazut un lip frontal de Accord in mai multe foruri si in special in cele americane. M-ia placut ft mult si m-am decís Sa ma pun pe cautari, asa ca vb cu unul , vb cu altul am gasit unul care se poate pune sin bara din fata la Accord , dar e de la marca VAG ( Seat León FR) si zic baietii ca se poate prepara ca sa ramina perfect si la Accord. Aici mai jos va las niste fotografii ca sa stiti despre ce e vb


    Dar cum nu prea ma convingea chestia aceasta si vizând alte fotografii m-am pus iar pe căutare si am găsit ceva mult mai bun dar un pic mai scump

    Asa ca am dat peste ceva exact ce căutăm , asta e modelul si se zice ca vine aproape perfect pt Accord , Doc sigur știe mai bine .
    Click image for larger version

Name:	ImageUploadedByTapatalk1376409474.519858.jpg
Views:	1
Size:	14.7 KB
ID:	728113Click image for larger version

Name:	ImageUploadedByTapatalk1376409483.836639.jpg
Views:	1
Size:	30.3 KB
ID:	728114
    Este de modelul Subaru Impreza WRX Sti 04-05 , si rezultatul e acesta
    Click image for larger version

Name:	ImageUploadedByTapatalk1376409557.286401.jpg
Views:	1
Size:	77.3 KB
ID:	728115

    Sper sa fie de ajutorul multora , dacă vor sa pună asa ceva .
    Un salut !!


    ㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk

    neumaticos FALKEN FK 452,placute EBC Greenstuff, leduri albe interior , prezoane VISION Motor Sport, Huse rezervor lichid de frine marca SPOON , Xenon.. mulles FK

  • #2
    Din punctul meu de vedere nu are utilitate, accord nu este type r sau subaru, accord este o masina eleganta si totodata are valente prin prisma aspectului oarecum sportive. @ Dany, ai tendinta sa o sorcovesti, dar daca asta e placerea ta... Ca si sfat prietenesc oricum
    Honda Accord Type S 2.4 190 CP, Touareg 3.0 V6 240 CP
    epitesti.ro
    anunturi.epitesti.ro

    Comment


    • #3
      Perfect de-acord !
      Dany, masina ta arata ok acum asa cum e, las-o sa aiba un aspect curat, nu o incarca prea mult, dupa aceea ceva nu va fi ok, si nu vei sti exact ce . My 2 cents...
      -------------------
      There is no point of having if you can't share.

      Comment


      • #4
        Mersi mult pentru aprecieri !!!
        Nuu nici eu nu vreau sa o încărc , numai ca îmi place mult acest spoiler frontal , e discret si da o linie mai sportiva. Eu sunt mai mult de stil american , nu de tuning, chiar o pagina web din State sau Costa Rica au publicat pe facebook doua fotografii cu mașina mea .
        Dacă vreți sa vedeți poze bune , chiar va invit sa o vizitati pe Facebook "Accordcr"
        Click image for larger version

Name:	ImageUploadedByTapatalk1376489783.829926.jpg
Views:	1
Size:	51.1 KB
ID:	716463


        ㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk

        neumaticos FALKEN FK 452,placute EBC Greenstuff, leduri albe interior , prezoane VISION Motor Sport, Huse rezervor lichid de frine marca SPOON , Xenon.. mulles FK

        Comment


        • #5
          imi place!

          Comment

          Working...
          X