Navigatie Romania - by Honda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este si alta varianta de navi pentru accord? Nu cumva ai nevoie de 3.90?
    '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
    Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

    Comment


    • Varianta pre-facelift a Cl-ului avea navi fara comenzi vocale care nu a mai primit update de harti de prin 2011 parca. Varianta pe care o folosesc navigatiile cu comenzi vocale nu merge pe cele dinainte.
      Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
      Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
      ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

      Comment


      • adica ce am eu e pe comanda vocala? daca da, habar n-aveam
        '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
        Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

        Comment


        • Ia incearca sa apesi botonul de pe volan si sa-i ordoni sus si tare "rear defrost on". E un adevarat spectacol, o sa-ti puna radioul pe frecventa 105.4 FM cat ai spune Scrisoarea a 3-a in ardeleneste
          Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
          Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
          ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

          Comment


          • ) Sa stii ca nu e de gluma, la mine s-a apucat odata sa scaneze iar toate frecventele si sa-mi inlocuiasca posturile prestabilite de mine. Si dupa da-i si pune-le la loc.
            Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
            Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

            Comment


            • bine ca mi-ati zis! )
              '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
              Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

              Comment


              • Eu nu stiu daca este cunoscut: pentru navi din 2006 pina in 2009, cind incercati sa puneti dvd cu hartile din 2015 si nu le citeste, incercati urmatoarele "manevre"
                1.Cu dvd nou in cititor,cind apare error, luam contactul si asteptam 10 secunde.
                2.Punem contactul si imediat apasam concomitent trei butoane: map,menu si "inapoi"
                3.Va aparea "menu secret", aici cautam versiune, si apasam "Download"
                4.Asteptam pina termina de coborit(de fapt acctualizeaza din dvd)
                5.Evrika!

                Comment


                • Da, e bine iar la modelele ulterioare manevra se poate faca si fara luarea contactului. Incearca si tu la urmatoarea actualizare. Sunt curios daca va merge.
                  '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                  Comment


                  • Salut, văd că a au apărut DVD-uri noi, 2016

                    DVD Navigation MY14 - APF Europe - 2016

                    Catalog # 08A42-1J6-080

                    Comment


                    • Asteptam sa apara pe gpsunderground.
                      '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                      Comment


                      • Salutare! Imi poate da si mie cineva un link de unde pot descarca ultima varianta 3.90? Am incercat cateva pagini mai in urma dar nu am reusit. Va multumesc!
                        2005 - 2012 Renault Megane 1.6, 115 cp
                        2008 - 20?? Honda Accord 2.4, MT, 201 cp
                        2013 - 20?? Mercedes CLA 220, 170 cp

                        Comment


                        • lasa-mi pe privat o adresa de mail si ti le trimit diseara.
                          '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
                          Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

                          Comment


                          • Pe Gpsunde..... au postat dvd 2016 V 3.A 0 original fara patch deci daca faceti update aveti mesajul contactati delerul honda!
                            Last edited by mitch31; 09-06-16, 17:28. Reason: correct

                            Comment


                            • Se lucreaza la el, cine se ocupa pana acuma se pare ca nu mai are timp, asa ca a preluat altcineva care n-a reusit din prima. Wait and see!
                              '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                              Comment


                              • Salut, ai instalat noile harti de pe gpsunderground, merg, ca eu nu gasesc dvd-uri!

                                Comment

                                Working...
                                X