Hondari in Baia Mare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Stai pana dupa anul nou?! ca prin 28 29 ne intoarcem in Baia Mare, poate ne vedem la Merlin, aduc eu vin fiert cu scortisoara! cat sa ne incalzim putintel...

    ia hai sa vedem poate vine si Cipri .. .daca e in tara ... nu-i asa domnu'!?

    Ieri, am salutat un tanar posesor de civic, rosu 5d frumos si atent intretinut ... sper ca am reusit sa-l conving sa ne viziteze si pe Forum!
    La Merlin deja s-a instalat atmosfera de sarbatoare si toata lumea e numai o veselie acolo!

    Sfat prietenesc, daca aveti drum pe langa Dura opriti sa-i vedeti inca 1 data anul asta!

    Si inchei, printr-o constatare, prietenul Dan, coleg cu Alice de servicu, m-a informat cine e primul posesor de CL7 din Baia Mare, Doamna Dragomir, care a venit sambata trecuta la showroom/ service pentru a-si schimba cateva lampi arse, poate ca am sa o felicit cu urmatoarea ocazie!

    Pana una alta Sarbatori fericite!! si atentie mare in trafic... drumurile noastre sunt si inzapezite acum!!!
    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

    Comment


    • #62
      Eu sunt plecat din 26 pana in 2 dupa care... ne auzim.
      09 Accord 2.2 i-DTEC Exec Silver

      Comment


      • #63
        cu siguranta !!! distractie mare si concediu placut!

        am uitat ... Sarbatori frumoase si an nou fericit!!
        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

        Comment


        • #64
          Cipri ce faceai cu hartia aia in gura
          nou salut ... scris ?!
          pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

          Comment


          • #65
            M-ai prins! Si asta din cauza ca 3 secunde n-am putut misca nimic ca nu stiam ce masina beton coboara de pe pod .
            Mergeam la casco, am schimbat asiguratoru' ca la aia vechi nu le-o picat bine ca o platit impactul cu catelul.
            09 Accord 2.2 i-DTEC Exec Silver

            Comment


            • #66
              imi imaginez ce polita simpatica (oferta) de anu nou ti-au facut!

              ieri dimineatza am trecut pe la Merlin, sa ridic coletu, Raduca la 10 fara ceva a si sosit la birou dupa ce a pedalat 2 mii in 2 zile, omuletu a venit sa aranjeze in showroom noile masinute, in sfarsit am vazut live polished metall arata super, eu sincer aveam impresia ca e o nuanta de albastru mai deschis, fata de nuanta verde inchis, si sunt impacat acum ca nu am ales metallul- buran e perfect pe accord (astept visiniul - japonez de pe avatar).

              Raducule si intregii echipe Merlin va urez un Craciun fericit!

              Sper sa vina mosul cat mai incarcat pe la voi.

              P.S. urari de an nou -> Live Luni, cand vin sa-mi povestiti cum a-ti petrecut!
              aduc si vin fiert!
              pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

              Comment


              • #67
                maine vreau sa beau cafeaua in oras! ceva hondari?
                wanna join us?

                Simphony - str. Scolii pe la 10 daca nu e deschis centru vechi crama Milenium

                Seara faina!
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #68
                  sal...

                  eu sant din baia mare (momentan in madrid) si mai am cel putin un prieten care are honda......ce se spunea despre efectul de turma....sant tottal de ACCORD!!

                  Comment


                  • #69
                    Uite mai cum apar baimarenii de prin tot felul de locuri neasteptate!

                    Salut Hdream!

                    Bine ai venit pe HONDAFAN!

                    Cand ai timp fa o mica prezentare a masinutei tale pe My Accord
                    http://www.hondafan.ro/forum/forumdisplay.php?f=76

                    noi baimarenii suntem putini tare adunati pe forum...

                    cred ca pica cafeaua de la ora 10 si mutam spre 11-12 -> al dreacu de tare ploua si am un cap cat o banita...

                    Hdream zi prietenului tau de forum ... chiar nu socializam deloc in grup aici la Baia Mare ... sunt mici exceptii Cipri, Huber si altii dar inca nu am reusit sa ne vedem mai mult de 3 hondari intr-un loc... poate ne facem un obicei ... cum fac si alte regiuni ...

                    Propun sa alegem 1 zi din saptamana, un loc ... (birtutz) cu parcare, macar pentru 4-5 masini - astfel sa fie locul de intalnire... hmm... hai ca ma gandesc azi la ideea astasi poate o materializam cumva...

                    Pana una alta spor in plan!
                    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                    Comment


                    • #70
                      sal RAV.....

                      sal RAV...bine v-am gasit...deocamdata sant in asteptare pentru ca masina o aiu de la un consulat si dureaza putin sa o trec de pe numere diplomatice pe numere normale....masina are toata intretinerea in reprezentanta HONDA....160.000 km (nu cred ca e mult pt o honda),e visinie ......in tara cred ca o sa ajung numai in august....sper sa ne vedem si sa impartasim experiente....

                      Comment


                      • #71
                        suuuper uite ce culoare la masina-si doreste sotia mea
                        Rav
                        Last nick: bastircar
                        Last edited by Rav; 11-06-10, 13:21.
                        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                        Comment


                        • #72
                          da....e singura care am gasito la vanzare cu culoarea asta....de fapt sant destul de rare mai ales cele cu motorizare 1.8 vtec.....mai era doar una pe gri sidefat......nu prea aveam din ce alege....lumea nu prea le vinde.....doar cei obsedati de TDI-uri...,.le vand si i-si cumpara TDI!!!!!!

                          Comment


                          • #73
                            ID-ul meu de mess e x_cool_2006 mai putem vorbi si pe mess..
                            pe subiectul....HONDA

                            Comment


                            • #74
                              @rav...

                              misto intalnirea de la Albac....bafta si La Cat Mai Multe adunari de genu asta....poate intr-o zi ajung si eu la una.....

                              Comment


                              • #75
                                sa fie!

                                am avut la Albac hondari veniti din Germania Italia ... nu mai retin daca si din alte tari, sunt momente faine care merita experimentate!

                                inca nu reusesc sa gasesc un loc de intalnire in Baia Mare, poate vin altii cu ideei
                                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                                Comment

                                Working...
                                X