Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca vad zilnic peste 7-8 honde... s-au inmultit ca ciupercile... sau poate sunt eu mai atent...
    anyway... seeing a honda it's like a breath of fresh air
    ...and saw under the sun, that the race is not to the swift, nor the battle to the strong, neither does bread come to the wise, nor wealth to men of understanding, nor yet favour to men of skill; but time and chance happen to them all.

    Comment


    • Da...si eu vad din ce in ce mai multe honde pe strada, dar principalul motiv este ca acum le mai si urmaresc. Pana acum as fi remarcat doar Civic-uri noi si ocazional cate un Accord, dar acum urmaresc cu placere chiar si modele mai vechi

      Si ca tot suntem la intalniri... in ultima vreme vad din ce in ce mai multe doamne/domnisoare cu honde. Oare de ce?
      '07 Civic 1.8 M/T Sport Rošu

      Comment


      • Asa e... in ultimele zile in toate Civicurile 5d (si am vazut multe) pe care le-am vazut doar doamne si domnisoare

        De dimineata am vazut si un FN2 argintiu cu numere rosii, parcat langa munca la mine.

        L.E. Si in seara asta Se pare ca o sa vad mai des masinuta asta.
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • ieri seara Crangasi spre Cora, am vazut un Civic 5D B97MAX cu "lamaie" intoarsa la luneta, iar la volan o domnisoara . M-am gandit sa nu o sperii cu flash-uri. E cineva de pe forum?
          Accord 2.0i LS 2006/MT Arctic Blue

          Comment


          • Nu cred ca e pe forum, m-am intalnit si eu cu ea de mai multe ori in zona Orhideea, si am dat si flashuri dar nimic.

            @trynitro : apropo de "in ultima vreme vad din ce in ce mai multe doamne/domnisoare cu honde. Oare de ce?" iti pot spune ca am intalnit destule persoane ( neconaissantes ...parerea mea) care considera civicul 5D "masina de gagici".....asta ar putea explica oarecum fenomenul. Bineinteles, acestora adaugandu-se si acea mica parte de persoane care au cat de cat cunostinte in materie de masini si o achizitioneaza pt ca o pot aprecia la justa valoare….e doar o parere
            ops:
            My way....my Honda !!!!

            Comment


            • lasa ca eu am vazut multe gagici cu accord 8)
              Am fost manechin la fabrica de prezervative!
              Rated R for nonstop crude and sexual humor, pervasive strong language, and drug content.

              Comment


              • am vazut vreo doua si cu CRV asa ca ...

                @Jinxter: e posibil. Aia mai invidiosii ... ce sa spuna si ei (sunt ca vulpea cu strugurii) :P
                '07 Civic 1.8 M/T Sport Rošu

                Comment


                • Eu cu CR-V am vazut mai mult femei sau in cel mai bun caz barbati peste 55 ani.

                  LE: si in orice caz nu aveau nici o legatura cu fanii Honda. Cred ca le era indiferent daca e CR-V sau Santa Fe. :lol: :lol: Ce talent poetic pot sa am!

                  Nu cred insa ca Civicul este o masina pentru femei, decat daca vrei sa spui ca nu e o masina de "macho" :lol: :lol:
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                  Comment


                  • Intalnit aseara in fata la Guvern un man1ak intr-un TypeR negru de toata frumuseatea, in etate de o saptamana (Civicul, nu man1ak-ul) :roll:. Ne-am si conversat un pic, intre doua semafoare
                    Not so bored owner of the last FN2 in Romania

                    Comment


                    • Poate ni-l prezinta si noua la "My Honda"
                      ex-FN2 owner
                      Loved it every second!

                      Comment


                      • Azi pe la pranz in zona Sfantul Gheorghe un Civic 5d (B07CRB) salutat si... chiar a si raspuns! Ce sa spun? S-a vazut ca a fost achizitionat de la ASKO! Parea familiarizat cu salutarile! Cineva de pe aici?
                        Civic 4D 1.8l 140CP
                        Suzuki Splash

                        Comment


                        • Vazut azi cu numere rosii un Civic 5 usi, in Iasi, pe albastru :wink:
                          Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                          ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                          Comment


                          • Originally posted by Brainiac
                            Intalnit aseara in fata la Guvern un man1ak intr-un TypeR negru de toata frumuseatea, in etate de o saptamana (Civicul, nu man1ak-ul) :roll:. Ne-am si conversat un pic, intre doua semafoare
                            Sa traiesti. Imi pare rau ca nu am vorbit mai mult. Mi-a placut culoarea masinutei matale.

                            @Fanatic: pai nu ti s-a parut ciudat ca dintr-o data ma interesez activ de tot felul de chestii taiperistice? Promit ca fac topic.
                            Civic '03 1.6 VTEC II
                            Accord '06 2.4 M/T

                            Comment


                            • intalnit azi un CR-V in Iasi, intersectie strazile Arcu si Bancila. Doamna sau domnisoara, nu pot preciza Mi-a placut reactia - atentie in trafic inital si apoi revenit cu privirea asupra masinii mele. Sincer si eu am facut la fel, mai intai observat apoi admirat, pen'ca masina dumisale era pe departe mai curata decat a subsemnatului.

                              Calde salutari, Primus

                              Comment


                              • Originally posted by man1ak
                                @Fanatic: pai nu ti s-a parut ciudat ca dintr-o data ma interesez activ de tot felul de chestii taiperistice? Promit ca fac topic.
                                Nu stiu de ce aveam eu senzatia ca o sa iti iei
                                ex-FN2 owner
                                Loved it every second!

                                Comment

                                Working...
                                X