Exista informatii complete despre Civic 5D?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    S-ar putea sa fie o intrebare stupida dar nu am gasit nici cu motorul de cautare al forumului informatia:
    Unde gasesc un adaptor USB pentru sistem audio premium la un model Accord 2007 echipare Executive? Daca stiti mai multe detalii despre el (daca merge si cu comenzile de pe volan, ce stick-uri citeste etc) v-as fi profund recunoscator.

    Multumesc.

    Comment


    • #17
      mie mi se pare o prostie...ca pe seria de sasiu iti gaseste 6-7 modele de masina ..cu dpf, navi ..si alte prostii ..daca tot ii bag sasiul..de ce nu gaseste fix echiparea mea..cum e pe siteul celor de la bmw

      Comment


      • #18
        Probabil ca motorul de cautare ia in calcul doar o parte din seria de sasiu. Am incercat si eu sa caut dupa seria de sasiu si mi-au aparut nu stiu cate versiuni. Iti alegi versiunea care contine exact dotarile pe care le ai. Oricum, foarte multe repere sunt comune (ma refer in special la elemente de caroserie, interior). Ca idee, am vazut ca discurile frana spate sunt aceleasi pentru 5D 1.8 si pentru Type-R 2.0. Sa trag concluzia ca sistemul de frane spate e acelasi (despre franele fata stiu ca difera total)?
        Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

        Comment

        Working...
        X