Suport pentru număr înmatriculare personalizat HONDAFAN

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doc, incercam sa dam ochii candva sapt asta sau wkndul viitor ca sa iti mai dau din cei de la mine? Ca de pe 22 Dec eu am impartit doar 2 bucati. Si cred ca pe viitor cel mai recomandat ar fi ca atunci cand facem niste materiale de genul carti de vizita, suporti, tricouri etc sa trimitem prin tara pe la dealeri cateva bucati ex-oficio, ca sa nu mai existe frecusul asta cu "vreau si eu", "cum fac sa primesc si eu" etc.

    In felul asta cred ca am aduna ceva mai multi oameni pe forum din start. Daca primeste omul cheile de la masina si un ceva cu HONDAFAN, s-ar putea sa intre de a doua zi pe aici. Oricum eu vreau sa mai scot o serie de maculatura cu forumul si sa pun in aplicare ideea asta. Ma gandeam ca odata stabilit traseul de urmat pentru la vara sa punem la cale cateva zeci de flyere pe tema asta si sa le trimitem pe la dealerii pe care ii vom vizita cu siguranta. Eventual sa includem si ClubCivic-ul. Just a thought.
    B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
    Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

    Comment


    • hai sa organizam o intalnire de inceput de an ..... poate asa scapati si de restul de suporti .
      se baga cineva ?
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/kick/

      Alfa Romeo 156 V6 24V

      Comment


      • Ma gandeam sa lasam lumea sa isi revina din socul revenirii la munca dupa sarbatori si sa deschid un thread despre o intalnire pe undeva pe la sfarsitul lunii acesteia, sau inceputul lunii viitoare. In ideea ca poate strangeam mai multi, asa cum a fost la cea de la Biker's. Stiu cu siguranta ca unii dintre noi sunt in imposibilitatea de a veni saptamana viitoare, datorita unor previous arrangements.

        Si apropos de Biker's, poate ar trebui sa mai incercam si alte locatii. Eventual un munte sau ceva. Oricum, I'm all for it! :twisted:
        B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
        Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

        Comment


        • salut, mai sunt suporti si pentru mine ??? sau e prea tarziu....
          '07 Civic 5D 1,8 M/T Alabaster Silver Metalic

          Comment


          • Sunt! De unde preferi sa-i ridici: Cora Pantelimon sau Udriste? In functie de asta te adresezi lui Doc, sau respectiv mie.
            B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
            Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

            Comment


            • spre Timisoara se poate organiza un transport?
              '08 Honda Accord 2.0 i-VTEC M/T
              EX '89 Honda Prelude 2.0i-16
              '99 Subaru Forester S-Turbo M/T
              '07 Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

              Comment


              • Nu conteaza Cora Pantelimon sau Udriste (Desi prefer sa zicem Udriste ca e mai aproape de mine) conteaza ora , in cursul saptamanii eu nu pot decat dupa 17.30 cand ies de la birou, dar daca stabilim o ora anume intr-o zi, incerc sa imi iau liber si sa ajung... Multumesc .
                '07 Civic 5D 1,8 M/T Alabaster Silver Metalic

                Comment


                • ok, udriste sa fie. dupa 17.30 e ok si pentru mine. sunt la birou in principiu pana la 21.00 aproape zilnic. cauta-ma pe pm pt nr de tel.
                  B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                  Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                  Comment


                  • S-line: fa o mica organizare si va trimit un colet mai mare de 10 seturi. In felul acesta iese mai ieftin la transport.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • OK. legiunea TM, cine vrea suporti de numere sa-mi trimita PM!
                      '08 Honda Accord 2.0 i-VTEC M/T
                      EX '89 Honda Prelude 2.0i-16
                      '99 Subaru Forester S-Turbo M/T
                      '07 Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

                      Comment


                      • Salut...as vrea si eu o pereche! Cine mai are si pt mine?
                        ACCORD 2.0 i-VTEC Sport
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Maharu/

                        Comment


                        • @s-line: ma anunti cand vrei sa trimit coletul spre voi.

                          @maharu: mai sunt numai ca trebuie sa treci pe la mine sau weebo ca sa iei o pereche.
                          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                          Comment


                          • sau sa trec eu prin ploiesti la sf asta de sapt. dar nu garantez
                            ma batea gandul... duminica. keep in touch
                            B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                            Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                            Comment


                            • w33bb0 ar fi excelent! Ca si asa mi-au expirat nr provizorii si ar fi fost o mica problema cu ajunsul in Buc!
                              vrb
                              ACCORD 2.0 i-VTEC Sport
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Maharu/

                              Comment


                              • Daca aveti si o poza cu ele ar fi super! Oricum vreau, indeferent de cum arata, dar ...
                                ACCORD 2.0 i-VTEC Sport
                                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Maharu/

                                Comment

                                Working...
                                X