Suport pentru număr înmatriculare personalizat HONDAFAN

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • și eu sunt pentru, mai ales că fiind din sb o să fiu printre primii posesori :P
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/demonicum/civic_sedan/

    Comment


    • de-asta ziceam eu de Bucuresti, ca 80% din suporti o sa ramana acolo. da' ce mai, daca tot a zis Den1GRator, sa fie la Sibiu

      Comment


      • ok si eu..
        ex.Civic i-CTDi ; Accord i-DTEC & X6 3.0d

        Comment


        • Mie sa-mi spuneti cui si cit sa dau, in Ploiesti sau Bucuresti.
          There's plenty of room for all God's creatures. Right next to the mashed potatoes!

          Topic My HONDA|Galerie Foto

          Comment


          • Bre Ursule, ma gandesc ca daca platesti in avans, e mai usor de suport de catre cel care da comanda. Ca daca da comanda de 100 de seturi, la un 20-25 de lei/set, cam doare la buzunar
            The things you are scared of, are usually the most worth while...
            If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

            Comment


            • OK Den1GRator, jos palaria pt initiativa, ma bucur ca te-am cunoscut personal. Daca la niste suporturi de numere am stat atat, cati ani ar fi durat o initiativa mai deosebita? Din motive profesionale, n-am prea mult timp liber si n-am putut sa "apuc eu taurul de coarne", dar ma bucur ca exista hondari gen Den1GRator !!
              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

              Comment


              • Originally posted by Corbu' View Post
                Bre Ursule, ma gandesc ca daca platesti in avans, e mai usor de suport de catre cel care da comanda. Ca daca da comanda de 100 de seturi, la un 20-25 de lei/set, cam doare la buzunar
                cred ca la asta se referea si Ursu Mare, plata in avans ca sa nu facem paguba la buzunar lui Den1GRator

                Comment


                • Originally posted by lucky62 View Post
                  nu stiu, nu caut in urma, dar Doc a intervenit pe aici? sa nu ne agitam de pomana, poate omu' nu mai vrea sau nu mai poate sau nu mai are Honda sau nu mai este in tara sau trebuie sa ne strangem 2875 sau...in topicul despre DVD insa a intervenit pe la sf. lui NOV 2009 sa stearga o postare ca cica era reclama !!!- pai cum altfel sa cump ceva pt HONDE daca nu stim despre ce e vorba !!!
                  Poate ar fi cazul sa mai cauti si "in urma" sau daca ai vreo nemultumire sa postezi in aria corespunzatoare.
                  Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                  Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                  ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                  ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                  Comment


                  • ok si de la mine. Consider ca ar fi bine plata in avans si livrarea pe zone. In Bucuresti se poate stabili o zi si o ora cand putem sa ne intalnim si sa le luam ca sa nu mai fie trimis N plicuri cu suporturi si fiecare livrare sa mai coste in plus vre-o 15-25ron

                    Astept confirmarea de la Den1GRator ca le poate face la Sibiu. Sa ne zici pretul si contul. Multumesc si jos palaria pentru initiativa

                    Berea poate fi trimisa la SB prin curier?
                    | ex Accord CL7 2.0i (2007) |

                    Comment


                    • Originally posted by GriG View Post
                      Berea poate fi trimisa la SB prin curier?
                      Ai grija cu berea prin curier, sa nu zica Den1GRator ca i-ai agitat-o inainte sa o pui in colet
                      The things you are scared of, are usually the most worth while...
                      If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                      Comment


                      • Multumim Den1GRator!
                        In Bucuresti ne strangem intr-o zi pt bani si ii trimit eu prin transfer bancar (eu nu am comisioane) si pt distributie la fel, imi trimite mie coletul cu toate pt Buc si facem iar o intalnire pt imparteala . Mi se pare cel mai simplu asa.
                        Pt restul tarii e nasol dar, in orasele unde sint mai multi hondari, ar trebui sa va organizati tot cam asa sa ii simplificam munca denigratorului .
                        Iar cu berea il prindem noi la o intalnire sa ii facem baie
                        2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

                        Comment


                        • Originally posted by Doc View Post
                          Poate ar fi cazul sa mai cauti si "in urma" sau daca ai vreo nemultumire sa postezi in aria corespunzatoare.
                          aaaa, deci esti prin zona... dar altceva in afara de intervenit cu replici si pus "obraznicul" la zid, se mai poate ?cum zice omu' ceva gata-posteaza in aria corespunzatoare !!!( si sa-mi fie cu iertare arie cu injuraturi sau nemultumiri sau "loc de dat cu capu" eu nu am vazut ) iarta-ma ca asa te-am scos din "barlog" dar chiar nu puteai si tu sa scrii acolo 3 vorbe ? asteptati sau mai strangeti-va sau nu se mai fac sau sunt foarte ocupat acum, aveti rabdare sau....orice !!! eu cred ca era normal sa intervii fiind "vioara" pricipala ? daca asa "obraznici" suntem noi provincialii, poate ar trebui forumul "rupt" in doua : bucurestenii (unii) si restul...
                          Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                          HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                          Comment


                          • Pai esti obraznic prin faptul ca nu citesti forumul. Am anuntat in acest topic ca momentan nu pot aloca o suma importanta de bani in perioada imediat urmatoare pentru a realiza inca un rand de suporturi personalizate. Te rog frumos sa citesti atent cele 63 de pagini si poate gasesti ceea ce am scris.

                            Cat despre ultima fraza, no comment.
                            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                            Comment


                            • lucky62, calci stramb! Imi permit sa te avertizez asupra acestui fapt cu toate ca n-am vreun statut special pe-aici. Exista un thread numit chiar "loc de dat cu capul", pe aria Diverse / La un pahar de vorba. Acolo te-a "trimis" Doc sa postezi. In plus, chestia cu provincia este total deplasata. N-are nicio legatura cu realitatea. E doar o vicitimizare absurda din partea ta.
                              B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                              Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                              Comment


                              • Originally posted by Doc View Post
                                Cred ca vom amana pentru anul viitor un nou lot de suporturi, motivul bugetul.
                                Originally posted by Doc View Post
                                Numarul minim pe care trebuie sa il fac este de 200-250 buc, data trecuta am dat drumul la comanda cand numarul celor care au comandat era in jur de 45-50 de persoane.
                                Am pus mai sus doua citate si sunt sigur ca as mai fi gasit daca as mai fi insistat dar nu cred ca e cazul...
                                Aducandu-ne aminte ca la ultimul lot facut de Doc, acestia s-au dat foarte greu (a stat o lada si pe la mine cam 1 luna pana sa reusesc sa ii impart) sunt sigur ca intelegem cu totii reticenta colegului Doc in a-si tine banii blocati!

                                Sper ca acest va fi ultimul de off-topic de pe acest thread!


                                Apropos.. multumim D3n1grat0r .. cand ne mai vedem si noi sa ciufulim un "langos fara branza"?
                                ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                                ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                                Comment

                                Working...
                                X