Testeaza Honda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Testeaza Honda

    CARPATI MOTOR S.R.L.



    INVITATIE

    CARPATI MOTOR – Dealer HONDA,organizeaza la Show-room-ul din Bdul
    Expozitiei nr.2,un week-end de drive-test cu intreaga gama de autoturisme HONDA.

    Cu aceasta ocazie,noul HONDA Accord – cel mai nou sedan in segmentul Premium- isi va demonstra capabilitatile in drive-test : comfort,manevrabilitate,agilitate,placerea de
    a conduce.
    De asemenea se vor putea testa : HONDA CRV 2.0 (cel mai bun SUV din clasa sa-conform studiului J.D.POWER) , HONDA Civic 5D Sport 1.8 (model castigator al
    premiului de cel mai frumos design :RED DOT), HONDA Civic Sedan 1.8 ,model de inalta fiabilitate ,calitate si tehnologie de varf.

    Mai multe detalii pe www.honda.com.ro

    Va asteptam Sambata si Duminica 22-23 Noiembrie, la CARPATI MOTOR – B-dul Expozitiei nr.2,Sector 1,Bucuresti,intre orele 10-17 ;
    In perioada sarbatorilor de iarna HONDA va asteapta cu o gama intreaga de promotii.

    Intra si tu in marea familie de prieteni HONDA.
    HONDA – THE POWER OF DREAMS

  • #2
    you should read some more about the Civic

    Comment


    • #3
      Originally posted by Paul_HCM View Post
      HONDA Accord – cel mai nou sedan in segmentul Premium

      ???
      Eu stiam ca Honda e alternativa la premium ... nu premium! Hmmm....
      Si din cate stiu, nici macar nu se doreste a fi premium!

      Comment


      • #4
        Evenimentul respectiv a trecut , topicul nu isi mai gaseste utilitatea acum . Nu o sa intru niciodata in polemici pe forum , nu este deloc frumos .
        Pentru cei ce doresc sa discutam pe tema acestui subiect sau oricare altul , aveti adresa mea de mail : paul.marinescu@honda-romania.ro

        O zi buna tuturor

        Comment


        • #5
          Nu vroiam sa deschid o polemica, insa nu eram lamurit de "premium"-ul ala!
          Succes si toate cele bune si voua!

          Comment

          Working...
          X