Service Honda Cluj?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    am aflat cu stupoare ca o mica bataie in caseta e..."normal". fratilor am un clank-clank de toata frumuseatea. se simte si in podu pedalier...cica asteptam p pozitie din partea honda trading..... sincer nu am plecat de-acolo cu o impresie prea frumoasa. sa vedem ce urmeaza.
    HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
    HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
    vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
    KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

    Comment


    • #62
      salut, eu am fost ieri la "reprezentanta honda din cluj" el exista. deocamdata este provizorie si se afla in someseni pe traian vuia 206 daca nu ma insel dar in orice caz inainte de intrarea in aeroport pe partea dreapta cum mergi spre apahida , ii usor de gasit pt ca sunt puse niste steaguri mari honda. teoretic in ianuarie isi deschid un showroom frumos in someseni si isi dau drumul la servis care va vi acolo unde acuma este biroul provizoriu pt mai multe informatii va dau niste date de contact
      Cristian PRECUP
      Director

      POLIMOB SRL
      RO 400504, Str. Traian Vuia, nr. 206
      Cluj-Napoca
      tel: 0264 27 45 45
      mobil: 0732 606 300
      e-mail: cristian.precup@gmail.com
      web: www.honda-cluj.ro

      Comment


      • #63
        Exceptional service-ul polimob. 3 numere de telefon, lunea la ora 11:40 nu raspunde nimeni la niciunul. Din ce in ce mai buna experienta mea cu marca Honda.
        Pentru revizie cel mai bine ar fi sa merg la Bistrita sau la Debrecen dar nu prea pot pierde o zi pentru asta. Probabil o sa fac revizia la un service neautorizat si imi bag picioarele in ea garantie, de care oricum nu am beneficiat.
        '07 Honda Accord 2.0 M/T Sport SE, Carbon Bronze
        '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, vivid blue
        '99 Honda CBR600F
        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/cappy/

        Comment


        • #64
          cappy incearca la Baia Mare ... poate iesi mai bine ca Debrecen... si doar 150 km ...

          Dar mai incearca totusi si la dealerul Cluj... trebuie sa fie cineva acolo ... daca ai drum in zona orpeste sa vb cu cineva...eu am trecut pe acolo de craciun ... evident nu am gasit pe nimeni dar acum....
          pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

          Comment


          • #65
            Originally posted by cappy View Post
            Exceptional service-ul polimob. 3 numere de telefon, lunea la ora 11:40 nu raspunde nimeni la niciunul. Din ce in ce mai buna experienta mea cu marca Honda.
            Pentru revizie cel mai bine ar fi sa merg la Bistrita sau la Debrecen dar nu prea pot pierde o zi pentru asta. Probabil o sa fac revizia la un service neautorizat si imi bag picioarele in ea garantie, de care oricum nu am beneficiat.
            Nu face gresala cu Baia Mare. Iti zic eu de ce la tf.
            Debrecen 100%. La noi in tara e jale.
            www.sspbike.ro

            Comment


            • #66
              Nu o sa mai faca greseala cu Baia-Mare stai linistit....cappy are motive intemeiate sa numai mearga acolo!
              Volkswagen Golf V, 2.0TDI, BKD, MTM Engine Performance Upgrade, GOODRIDGE Brake Lines Hoses, Front&Rear EBC Turbo Groove Brake Discs, Front&Rear EBC Redstuff Brake Pads, Zandvoort 17" + GY Eagle F1 Asymmetric, Hella Xenon-look Headlights, Hella LED Clear Taillights

              Comment


              • #67
                Originally posted by cappy View Post
                .... Probabil o sa fac revizia la un service neautorizat si imi bag picioarele in ea garantie, de care oricum nu am beneficiat.
                fantastic, am ajuns si eu la aceeasi concluzie...
                pe mine inca nu m-a sunat nimeni in legatura cu caseta de directie, nici ca se face, nici ca...ne pare rau.....unde e implicat un roman se duce draku tot....asta-i tara, astia-s oamenii!
                HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                Comment


                • #68
                  Originally posted by mad_wob View Post
                  fantastic, am ajuns si eu la aceeasi concluzie...
                  pe mine inca nu m-a sunat nimeni in legatura cu caseta de directie, nici ca se face, nici ca...ne pare rau.....unde e implicat un roman se duce draku tot....asta-i tara, astia-s oamenii!
                  Astia din partea asta de tara ajungem la un consens se pare in problema asta
                  Accord 2.0i i-VTEC 2007
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ant76/

                  Comment


                  • #69
                    Facem un club?
                    '07 Honda Accord 2.0 M/T Sport SE, Carbon Bronze
                    '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, vivid blue
                    '99 Honda CBR600F
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/cappy/

                    Comment


                    • #70
                      Sunt si eu pentru asta.
                      www.sspbike.ro

                      Comment


                      • #71
                        sa-i dam drumu....
                        HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                        HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                        vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                        KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by cappy View Post
                          Exceptional service-ul polimob. 3 numere de telefon, lunea la ora 11:40 nu raspunde nimeni la niciunul. .
                          Trebuie sa vin cu o corectie. In aceeasi zi m-au sunat inapoi (dupa ce scrisesem pe forum). Mai mult, m-au sunt 2 persoane iar una mi-a promis o oferta pentru revizie. Am primit oferta si a ramas sa ii sunt daca imi convine pretul. Nu mi-a convenit pretul deci nu am sunat. Totusi m-au sunat dupa cateva zile sa intrebe daca am primit oferta, eu am spus ca mi se pare mult si ca oricum hotarasem sa renunt la garantie. Am gasit la un service independent (service modern si profesionist si nu in vreun garaj) revizie completa la 360ron (ulei aral 5w40, filtru ulei, filtru bombustibil, filtru aer, filtru polen) cu tot cu manopera. Domnul de la Polirom mi-a spus ca incearca sa imi faca o alta oferta mai ieftina, asa ca astept. oricum hotararea mea de a renunta la garantie (la Accord) ramane deocamdata.
                          Incep sa cred ca prima impresie a fost gresita si sunt ok cei de la Polirom, din convorbirile telefonice pareau foarte bine intentionati. Ramane de vazut cum e in service. Cred ca mai fac o incercare cu revizia la Civic, prin martie.
                          '07 Honda Accord 2.0 M/T Sport SE, Carbon Bronze
                          '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, vivid blue
                          '99 Honda CBR600F
                          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/cappy/

                          Comment


                          • #73
                            Salut!
                            E Legend masina cocotata in curte la voi?

                            Bafta abia astept sa trec prin Cluj si sa am timp sa ma opresc sa va urez live:

                            Spor in plan si numai bucurii!
                            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                            Comment


                            • #74
                              eu am sunat luni pe un nr de mobil pt o programare. respectivul a zis ca ma va suna cineva de la service pt a stabili data..ora...nu mai stiu, am spus ca asta era luni? azi e vineri seara....nu m-a sunat nici draku. in tara asta chiar nu-i lucru curat!
                              HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                              HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                              vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                              KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                              Comment


                              • #75
                                vreo veste, ceva?
                                '07 Honda Accord 2.0 M/T Sport SE, Carbon Bronze
                                '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, vivid blue
                                '99 Honda CBR600F
                                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/cappy/

                                Comment

                                Working...
                                X