Carpati Motors - Service Tinichigerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Carpati Motors - Service Tinichigerie

    Dear all,

    Am avut acum o luna problema din imagine. Am zis desigur ca ma voi alege cu o masina tocma' buna de dus in targ.









    Ei bine, multumita celor de la Carpati Motors lucrurile nu au stat chiar asa. Masina in acest moment e facuta perfect. Aripa dreapta spate si usa dreapta spate au fost schimbate complet fara sa exista vreo urma. Exista intr-adevar un luft de cativa mm la stopul spate, dar probabil ca se poate regla. Iar daca nu se poate, tot e ok.

    De data aceasta nu am mers la Asko pentru ca pur si simplu nu am crezut ca au capacitatea de a face o astfel de lucrare (lasand la o parte buna vointa ce ii caracterizeaza).

    Din pacate, exista in continuare posibilitatea ca rezultatul excelent sa se datoreze notorietatii mele. Chiar si asa, exista insa dovada faptului ca se poate. Multumiri mele merg catre domnii Herescu si Guta.

    Sa fiti iubiti!

  • #2
    Judge , dude , dar nu sta masina intreaga prea mult pe mana ta
    2006 Honda Accord 2.0 ES MT
    2007 Suzuki Swift Sport
    2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

    Comment


    • #3
      pai in principiu a insemnat schimbare usa si schimbare aripa spate. din pacate la aripa cred ca s-a pus aparatul de sudat.
      civic 2.2 5D FK3
      CR-V 2.2 AT RE6

      Comment


      • #4
        Eu n-am beneficiat de avantajul notorietatii si totusi Accordul meu a iesit impecabil la CM dupa o "sifonare" si mai drastica de atat. Toate elementele schimbate... ireprosabil. La tinichigerie, felicitari si de la mine pt CM.
        Honda CRV 2,2 A/T Elegance 2010

        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/fol34buc

        Comment


        • #5
          @gandalf: mda, ce sa zic, unde nu-i cap vai de picioare... de data asta chiar a fost o prostie care nu trebuia sa se intample. asta e, daca am numai flatulatii in cap si nu mai e loc de mine... :lol:

          @chipson78: in mod cert, de-asta si surpriza mea ca a iesit atat de bine.

          @fol34buc: nu-i genul de notorietate pe care vroiam sa mi-o creez. dar macar ajuta la imbunatatirea serviciilor oferite tuturor clientilor.

          Comment

          Working...
          X