Propuneri de forumuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In mare (90%) as zice da, dar vor exista si discutii gen Accord EU vs Acura TSX care de altfel contin subiecte diferite.

    Fa-l!
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

    Comment


    • #17
      Vin si eu cu o propunere. Gratuita! Ce nu face omul pentru Honda?!

      Va refac poza din Header. Vreti?
      Mie unul nu-mi place scrisul "hondafan'. Nu se regaseste in imaginea firmei.
      The power of dreams.

      Comment


      • #18
        Multumim de propunere, dragutz din partea ta!
        Cat priveste schimbarea siglei, crede-ma, mai rau nu ma puteai rani......la ora asta avem alte griji nu schimbarea siglei.
        Gandeste-te ca exista zeci de stickere pe zeci de masini, cum naiba sa le explic acelor oameni ca de azi pe maine s-a schimbat tot? Nu, merci!
        Cat priveste identificarea sa cu emblema originala Honda, ai dreptate, dar sa nu uitam:
        ei sunt ei si noi suntem noi!!!
        Daca n-am fi fost in stare nici de atata lucru, probabil am fi fost catalogati ca si lipsiti de inspiratie sau mai stiu eu ce, iar cat e de reusita sau nu, cred ca fiecare decide singur!
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

        Comment


        • #19
          Ai dreptate intr-un anume fel.
          Dar, in privinta scrisului in afara faptului ca nu contine decat numele honda, nu exista nicio apartenenta la companie in sine. Honda face si motoare, motociclete etc.

          Ma rog, nu este treaba mea sa decid. Dar, trebuie sa te gandesti ca lucrurile evolueaza. Pana si Honda Automobile au schimbat site-ul.
          The power of dreams.

          Comment

          Working...
          X