WESTPOINT: '06 Honda CR-V 2.0 i-VTEC, Silver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Va referiti la consum ?

    Ati uitat : miercuri pun Gpl asa ca ....

    Comment


    • #47
      Nu de consum e vorba...e vorba de timp.
      GPL pt mine nu-i interesant nu fac atata drum incat sa justific investitia.


      Sent from my iPhone using Tapatalk 2
      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

      Comment


      • #48
        Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
        Nu de consum e vorba...e vorba de timp.
        GPL pt mine nu-i interesant nu fac atata drum incat sa justific investitia.


        Sent from my iPhone using Tapatalk 2
        da ... sunt pareri si pareri ... am zis sa-l pun sa vedem ce iese, pana la urma pot merge pe benzina cand vreau ....

        Comment


        • #49
          Florinelu' nu se mai face bine nici cu operatie...zid-airbag-rezolvat sigla-verificat functionare airbag, n-ai cum sa te superi , fara Florinelu' viata e pustiu. Daca ai GPL si timp hai la saramura pe 20, de la Brasov la Snagov nu e mare scofala, iar clubul cerevistilor din Bucuresti e mare si prietenos !!
          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

          Comment


          • #50
            WESTPOINT: '06 Honda CR-V 2.0 i-VTEC, Silver

            Vino că și așa suntem toți după concedii...ce are daca te scuturi și tu de vreo 300 de lei ...mașina trebuie sa o uzi indiferent de vremea de afară...:-)))). Suntem foarte prietenoși și destui...:-)))


            Sent from my iPhone using Tapatalk 2
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

            Comment


            • #51
              Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
              Vino că și așa suntem toți după concedii...ce are daca te scuturi și tu de vreo 300 de lei ...mașina trebuie sa o uzi indiferent de vremea de afară...:-)))). Suntem foarte prietenoși și destui...:-)))


              Sent from my iPhone using Tapatalk 2

              Sefu , strang bani si vin daca nu intervine ceva ...

              Credeti ca se consuma mai mult de 10-15 beri ? la % de CR-V-isti ?

              Pe 19 incasez si somajul ....

              Totusi, preventiv , nu plecati fara bani de acasa ....

              Comment


              • #52
                Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
                Florinelu' nu se mai face bine nici cu operatie...zid-airbag-rezolvat sigla-verificat functionare airbag, n-ai cum sa te superi , fara Florinelu' viata e pustiu. Daca ai GPL si timp hai la saramura pe 20, de la Brasov la Snagov nu e mare scofala, iar clubul cerevistilor din Bucuresti e mare si prietenos !!

                Trebuie .. trebuie ....

                Comment


                • #53
                  WESTPOINT: '06 Honda CR-V 2.0 i-VTEC, Silver

                  Originally posted by westpoint View Post
                  Sefu , strang bani si vin daca nu intervine ceva ...
                  Credeti ca se consuma mai mult de 10-15 beri ?
                  Totusi, preventiv , nu plecati fara bani de acasa ....
                  Las-o cu sefú cā nu e cazul. Vino si fārā sā strângi bani...mai glumim. Avem t'ai masinilii si n'avem bani de una micā...??? hai sa fin seriosi...:-))). Uite acu sunt masinā si ma uit la emblema de pe volan, si nu cred ca se poate da jos.....
                  Uite un sistem ca asta ar trebui sa-ti iei ..2DIN simplu si f folositor.



                  Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                  FLORIN CRISTEA
                  Senior Member
                  Last edited by FLORIN CRISTEA; 10-09-13, 08:40.
                  Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                  Comment


                  • #54
                    Lasati ... am 1200 euro somaj , ma descurc eu ... ))))))

                    Hai ca ati crezut-o pe aia ca pe 19 iau someajul )))))))



                    Vaiii are navigatie .... pfuuu ... imi pun si eu , mai ales ca am scapat ( se pare ) de facut cinste ...

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by westpoint View Post
                      Lasati ... am 1200 euro somaj , ma descurc eu ... ))))))

                      Hai ca ati crezut-o pe aiai ca pe 19 iau someajul )))))))
                      Poate cā da...dar ca iei 1200 € chiar nu...


                      Sent from my iPhone using Tapatalk 2

                      Are si nav si cd-dvd player ia comenzile de pe volan..si tv analogic..si intrare camera reverse...si 2DIN nefiind model dedicat nu e f scump. Un singur sfat...il iei din RO cu factura si garantie. Se monteaza f usor de catre tehnician si e f util. Navigatia mai dai 20-30 si-ti iei un iGo cu tot ce trebuie.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                      ramm
                      omu cu warnu'
                      Last edited by ramm; 10-09-13, 13:01.
                      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                      Comment


                      • #56
                        ma uit acum pe net . dar si aici trebuie buget 2000-2500 ron vad ... se aduna ... :P

                        Nu gasesc navigatie dedicata pentru Honda CR-V 2006 , toate sunt pentru versiunea mai nou , daca vedeti careva ceva .... link pls

                        Am gasit , 2DIN era.... mi-ati si spus ..
                        westpoint
                        Senior Member
                        Last edited by westpoint; 10-09-13, 09:36.

                        Comment


                        • #57
                          Westpoint te-am prins...vezi postul 13 la thread-ul tau pt sfaturi-rugaminte ajutor achizitie CR-V...ai luat CR-V te-asteptam lesinati de sete...daca vii, bine, daca nu, nu e bine...mai glumim, tu stii ce prioritati ai, o zi buna !!
                          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                          Comment


                          • #58
                            Mai ia niste poze ...asta de dragul cum se vad pe computer


                            Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                            Comment


                            • #59



                              Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                              Comment


                              • #60
                                Westpoint te-asteptaaaaaaam !! Florinelu', langa sigla CR-V avem un zimbru, nu ?! sau antilopa
                                WillyCR-VFAN
                                Senior Member
                                Last edited by WillyCR-VFAN; 10-09-13, 17:48.
                                Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                                "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                                "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                                Comment

                                Working...
                                X