HUBER: `96 Honda Civic Hatchback 1.4 IS, Satin Silver (EJ9)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Numai ca la tine lipseste...

    Stai linistit ca asa vine din fabrica, m-am uitat eu bine, nici in caroserie nu ai prindere pt acele bucse ce o tine dar nici pe brate nu ai prindere pt acei pivoti dublii, asa ca bucurate ca e mai usoara.
    sigpic
    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/LauX_LauX_LauX/

    Comment


    • ) ii bun
      Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

      Comment


      • reconditionare far
        Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

        Comment


        • Cum ai reusit asta , cu ce ?
          sigpic

          http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=494

          Comment


          • și io vreau pt reno-ul clio din dotare. cine? cum? unde? cât?
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/demonicum/civic_sedan/

            Comment


            • Super ..... impartaseste-ne si noua..... si eu vreau sa-i fac asa ceva la ascutitoare
              SB-14-CVC

              You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo

              Comment


              • un tip PETER din baia mare este mesterul, 80 ron farul, nush exact ce le face, le matuieste, le freaca in noroc si ies bine

                care creti sa vb cu el il gasiti pe http://forum.4tuning.ro/442-zona-com...to/page-2.html "nu vreau sa fac reclama la alt forum, dar aici il gasiti pe tip"


                daca sunt doritori vb pe pm, eu de la 1 iulie ma duc la bm si stau o vreme ca am nunta.
                huber
                Senior Member
                Last edited by huber; 16-06-10, 07:53.
                Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                Comment


                • Hmm... am vazut ce stie sa faca tipul, cred ca e unic in tara , ,,vorbeste cu sticla ,,
                  sigpic

                  http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=494

                  Comment


                  • cu sticla nu, doar cu plastic , inca pt sticla nu are toate sculele, dar va avea in viitor

                    ceva frumos pt noi toti
                    http://cgi.ebay.co.uk/Tyre-Valve-Dus...item3cadc52b7e
                    Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                    Comment


                    • pt cei interesati

                      OPEL DRAGRACING Satu-Mare

                      Opel Dragracing este eveniment de rang internaţional în cadrul căruia vor avea loc concursuri de accelerare, elemente de show nemaivăzute la Satu Mare, expoziţii auto respectiv o varietate de programe de divertisment şi de petrecere a timpului liber pentru toată familia. Cel mai mare eveniment automobilistic din regiune, ce va avea loc la Aeroportul Internaţional Satu Mare, în weekendul 3-4 iulie.

                      Partenerul Principal al evenimentului este Opel West Satu Mare, maşina oficială a evenimentului este noul Opel Astra. Parteneri oficiali: energizantul Kalaschnikow, lubrifianţii Mobil1 prin Lubexpert, Strandul Termal Carei, GerBog, iar evenimentul este asigurat de Omniasig. Partenerul de logistică a organizatorilor este reţeaua A-Car România. Organizatorii evenimentului sunt AutoSportClub Satu Mare, GerBog şi DragRacing Hungary.

                      Preţul biletului este 15 RON / zi şi 25 RON / 2 zile, cu gratuitate vizitatorilor sub 14 ani şi peste 65 ani. Intrarea vizitatori: prin AeroClub, deschiderea porţilor: ora 09.00.

                      2009: Chevrolet DragRacing a fost cel mai mare eveniment al anului 2009 în judeţul Satu Mare. Evenimentul automobilistic organizat pe aeroportul sătmărean a oferit un concurs de accelerare de nivel european, programe auxiliare şi distractive celor aproximativ 8000 de spectatori participanţi. Video despre eveniment: http://vimeo.com/5367944

                      2010: Ce oferă Opel Dragracing unui vizitator? 15 hectare de teren construit şi amenajat pentru desfăşurarea unui astfel de eveniment automobilistic, eveniment în cadrul căruia vor avea loc curse auto, prezentări cu motociclete, elemente de show nemaivăzute la Satu Mare, expoziţii auto respectiv o varietate de programe de divertisment şi de petrecere a timpului liber pentru toată familia.

                      Nivel internaţional: datorită succesului de anul trecut, AutoSportClub Satu Mare a primit dreptul de a organiza etapa românească a Campionatului Central-European de Accelerare, la care vor participa ţările precum Cehia, Slovacia, Croaţia, Ungaria şi România, promiţând o competiţie de înaltă calitate.

                      Aeroportul Internaţional Satu Mare este pus la dispoziţia organizatorilor de către Consiliul Judeţean Satu Mare, obiectivele instituţiei fiind mediatizarea serviciilor Aeroportului, a facilităţilor de zbor şi promovarea turistică a judeţului Satu Mare.

                      În curând vom publica şi regulamentul de concurs, pentru detalii vă stăm la dispozitie!
                      __________________
                      Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                      Comment


                      • salut
                        la faza cu becul de la bezina pot sa spun ca nu am nici eu,am mers cu masina pana cand am ramas fara benzina si a inceput sa imi dea rateuri
                        cred ca la aia in japonia nu se merge cu masina pana ajunge acul la rosu

                        Comment


                        • schimbat azi, capete de bara, pivoti , bielete directie, filtru benzina si ulei....
                          maine imi ajung si discurile de frana sport
                          Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                          Comment


                          • apropode reconditionat faruri.. daca "sticla" de din...plastic se scot sgarieturile adanci cu smirghel de 2000, apoi se lustruieste cu pasla si pasta de polish pt plastic
                            pasta gasiti la careefour la standul cu produse de cosmetica auto de exemplu
                            bucati/paduri de pasla si shmirghel la practiker de ex.
                            trebuie rabdare multa. miscari ample si forta de apasare moderata pt a nu crea "valuri" pe suprafata.
                            HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                            HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                            vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                            KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                            Comment


                            • am o intrebare pt voi, ati fost careva anul asta pe Transfagarasan?. CUm e drumu, is in dubii, nush ce sa fac....sa ma duc cu Honda sau nu......
                              nu mai vreau sa bag banii in ea anu asta
                              Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                              Comment


                              • Din ce am auzit recent de la prieteni ...ar fi cam rau drumul .Asta e informatia ce o detin si nimic mai mult , te mai orientezi si tu pana te hotarasti .
                                sigpic

                                http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=494

                                Comment

                                Working...
                                X