ZAGADO26: '09 Honda Accord Sedan 2.4 A/T, Executive, Crystal Black Pearl (CU2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai eu sesizez intotdeauna, numai zic la traffic jam, ca era rosu rosu tot bulevardul si mergeam constant cu 50-60
    Una peste alta e ok, nici rau, da nici bun.
    Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
    Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

    Comment


    • Waze foloseste trafic de date, iGo e offline...

      Comment


      • saptamana trecuta a fost full de radare pe dn1, autostrada si am reusit cu waze sa evit neplaceri, fata de niste baieti cu statia dupa ei.
        in schimb am vazut ca reuseste sa consume destul de mult din date, so ma bate gandul unui model de cativa giga in masina, un hotspot mai exact.

        Comment


        • sub 2+€ consumați in cca trei zile in HU, roamingul de dă-te activ dar restricționat cat de cat. In țara activ permanent nu am reușit sa termin ce 2 Gb gratuiți in abonament 4G.



          Sent from mobile using Tapatalk

          Comment


          • De waze eu sunt multumit overall; in momentele aglomerate, face niste rutari geniale sa te scoata din aglomeratie, si reuseste cu brio. Da, de multe ori politia sesizata nu e cu radar asa cum ne-am astepta poate. Inca mai are ceva de imbunatatit la partea de re-routare, mai verific din cand in cand pe traseu, dar pt mine asta nu-i un drawback.
            -------------------
            There is no point of having if you can't share.

            Comment


            • Nu e vorba de cat costa, e vorba ca nu sunt aplicatii comparabile. Daca nu ai acoperire de date, nu ai navigatie deloc.

              Comment


              • La Google Maps iti poti download-a hărțile plus alternativele "locale", bineinteles care ocupa spațiu de stocare: Sygic, Navteq, Mireo Nav care mi s-a părut foarte bun anul trecut prin sudul Franței sau noul trend avand la cu surse OPEN Maps: MapFactor, etc


                Sent from mobile using Tapatalk

                Comment


                • Razvan de la Clinica Auto a pus pozele cu detailing-ul masinii mele asa ca vi le impartasesc si eu.





















                  '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                  Comment


                  • Cati km are masina?
                    Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                    Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

                    Comment


                    • Pe la începutul lui iunie avea 70k. Postul 253

                      Trimis de pe al meu A0001 folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Bravo! Arata foarte bine! Se mai vad urmele de la reparatia de pe capota?
                        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                        Comment


                        • @sindrom - Are 70.053 ca n-am mai mers cu ea. A facut 70.000 la intoarcerea de la Hondaropa, cand am intrat in Bucuresti.

                          @delphi - Urmele de la reparatia de grindina nu se mai vad.

                          Me happy!
                          '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                          Comment


                          • Multi inainte, intrebam ca sa fac o cumparatie cu cutele mele de la scaune :P
                            Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                            Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

                            Comment


                            • Multumesc! Pentru comparatie trebuie sa tii cont si de faptul ca e primul detailing ever si n-am mai curatat scaunele cu nimic. E adevarat ca pe de o parte am avut grija sa nu le murdaresc, pe de alta, e "piele" neagra, ceea ce ajuta enorm !
                              '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                              Comment


                              • Dumnezeule mare , ce bine arata!

                                M-ai convins, o duc si eu la Spa peste vreo 2 saptamani

                                Comment

                                Working...
                                X