"Meseriile" posesorilor de Honda din Romania ?!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inginer Agronom in acte dar in realitate sunt director general pe productie publicitara. Eu cred ca pe forumuri stau in general oamenii care au un job de birou si cu mult timp liber la serviciu. Frati-miu e programator si se uita toata ziua la filmulete pe net si sta pe mess si pe forumuri pentru ca are mult timp in spatiul lui de munca.

    E adevarat ca atunci cand esti singurul tau angajat e greu sa te numesti director dar trebuia sa ii dau un nume .

    Comment


    • Lucreaza cineva in FMCG?
      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
      2 roti

      Comment


      • Originally posted by ramm View Post
        Lucreaza cineva in FMCG?
        ramm, intra pe site-ul asta, daca vrei sa citesti orice despre orice firma...
        http://desprefirme.com/

        Ceva interviu la ei? Bafta!

        Comment


        • Am cautat acolo, nu am gasit.
          Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
          2 roti

          Comment


          • Originally posted by ramm View Post
            Am cautat acolo, nu am gasit.
            Goagal? Nimic?
            Mai ai o varianta pe care ti-o recomand: cauta pe Facebook oameni din Bucuresti angajati acolo si schimba impresii cu ei pe mail; unii poate chiar iti vand ceva ponturi.. Cel putin, intrebatul si statul pe Facebook stii ca nu costa nimic..

            Comment


            • Am gasit intre timp, m-a ajutat un prieten cu niste 'inside info'.
              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
              2 roti

              Comment


              • Originally posted by ramm View Post
                Am gasit intre timp, m-a ajutat un prieten cu niste 'inside info'.
                Vezi? Esti baiat mare, stiam eu ca o sa te descurci!

                Comment


                • inginer mecanic SGGRo, ma ocup de partea de mentenanta (corectiva, preventiva+predictiva )
                  "I'm afraid if I raced you on the street, I'd push you to your death." - DK Keiichi Tsuchiya

                  now/ honda civic sedan fd1 2008 tafetta white
                  now/ ford mondeo 1.8 HE 2004 black panther
                  ex/ honda civic coupe ej6 1997

                  Comment


                  • Masini inteligente pentru oameni inteligenti!
                    http://www.formulareonline.ro
                    Tool pentru a crea usor si rapid formulare web de orice fel

                    Comment


                    • Vad ca nu s-a mai scris de mult aici. Web designer ca profesie, sociolog ca formatie.

                      Comment


                      • Originally posted by GriG View Post
                        Inginer Constructii cu experienta in multinationale pe partea economica (devize, oferte, contracte, plati...) si-mi place tot ce tine de tehnologiile informatiionale, adica aITi
                        Originally posted by sebip View Post
                        Hai sa nu va las singuri, si sa rada lumea: inginer constructor, lucrez in proiectare constructii de orice fel!
                        Originally posted by mariant View Post
                        inginer constructor si eu. - mai precis inginer de structuri o sa avem timp sa povestim mai mult de honda.
                        Originally posted by tzunny View Post
                        Facem un Club? Proaspat Inginer Constructor, momentan lucrez in proiectare.
                        De vreun an sunt pe "drumuri". Adica inginer CFDP.

                        2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                        2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                        2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                        2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                        Comment


                        • Cred ca mai erau si alti colegi HondaFan care sunt din domeniu. Nu-mi amintesc numele dar cred ca am citit si depsre altii. Deja suntem "multi" facem un club de constructori cu Honde
                          | ex Accord CL7 2.0i (2007) |

                          Comment


                          • Originally posted by tzunny View Post
                            De vreun an sunt pe "drumuri". Adica inginer CFDP.
                            Quote Originally Posted by GriG View Post
                            Inginer Constructii cu experienta in multinationale pe partea economica (devize, oferte, contracte, plati...) si-mi place tot ce tine de tehnologiile informatiionale, adica aITi
                            Quote Originally Posted by sebip View Post
                            Hai sa nu va las singuri, si sa rada lumea: inginer constructor, lucrez in proiectare constructii de orice fel!
                            Quote Originally Posted by mariant View Post
                            inginer constructor si eu. - mai precis inginer de structuri o sa avem timp sa povestim mai mult de honda.
                            Quote Originally Posted by tzunny View Post
                            Facem un Club? Proaspat Inginer Constructor, momentan lucrez in proiectare.
                            Si eu tot in constructii, insa meseria de baza SALAHOR, la renovari interioare in zona pariziana

                            Comment


                            • Nu am apucat sa citesc chiar toate posturile, dar din cate am vazut cred ca sunt cel mai pitic de aici. Abea am facut si eu 18 ani, deocamdata astept sa termin clasa a 12-a, profil mate-info, dar ma indrept spre Cluj, inginerie auto. pasiunea ma face sa aleg domeniul asta si am si 2 proiecte (in domeniul auto) destul de maricele care asteapta sa fie prezentate lumii (anull viitor, sper). Sa speram ca toate merg bine si peste cativa ani pot sa spun si eu "Sunt inginer auto". Deocamdata doar in devenire.

                              ps. Honda mea, Civic 1.6 vtec '94 (legat de subiectul cu cocalarii/taranii/""jmekery"" cu pisicute si alte cele, singurul bemveu pe care il ador e E30, care in viitor sper ca va sta langa Honda in gajar)
                              You know those orange cones they put on the highway for you to knock down? I just beat my high score!

                              Comment


                              • Ing. Zootehnist, Apicultor ,inspector ITP si insp. asigurari.

                                Comment

                                Working...
                                X