The official JDM pictures topic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, e Civic Si la origine (K20A). Oricum, vazusem undeva ca a bagat peste 40.000 in masina... La banii astia poti sa ai cel mai trompeta motor, il schimbi, ii pui turbo si aia e...
    '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

    Comment


    • Originally posted by andrei_r View Post
      Aha, deci, care zicea ca R18 e trompeta?
      pentru R18 exista kit turbo si ajunge la 220cp la volanta, de la 140, pe la 3k $
      Dar asta atrage si niste must-uri de schimbat.ambreiaj-frane si ceva rigidizare, iar de intrne nu stiu nimic(o trebui si pe acolo schimbat cate ceva

      )
      '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

      Comment











      • '00 Audi S3 1.8T quattro
        ex: modded '08 Suzuki Swift Sport 1.6 VVT

        Comment


        • pana mea...





          gabin
          Senior Member
          Last edited by gabin; 19-09-09, 18:22.
          '00 Audi S3 1.8T quattro
          ex: modded '08 Suzuki Swift Sport 1.6 VVT

          Comment


          • gabinFoarte tari pozele

            LE: Cateva si de la mine .. nu la fel de "bune" ca ale lui gabin insa sper sa va placa
            YoZ
            Senior Member
            Last edited by YoZ; 20-09-09, 00:12.
            I don't care about other cars , i just love my Honda

            Comment


            • merci man, noi sa fim sanatosi
              '00 Audi S3 1.8T quattro
              ex: modded '08 Suzuki Swift Sport 1.6 VVT

              Comment


              • iuresh toate pozele! gg guys eu trebuie sa revin din urma ca am f f f multe poze pe aici cu care nu am facut nimic

                cateva din "creatiile" personale din weekend de la CJ
                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                Comment


                • nu sunt toate JDM dar fiind vba de drifting, it doesn't get any more JDM than this
                  The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                  DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                  Comment


                  • Achim multzam ca faci share si cu noi
                    I don't care about other cars , i just love my Honda

                    Comment


                    • Deci S2000-ul ala bronz inchis care apare in poza alaturi de Integra (poza pusa de gabin) e absolut... Iti taie respiratia!
                      '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                      Comment


                      • http://www.auto-otaku.com/home/2008/04/index.html

                        Comment


                        • nice one dar e un DelSol cica JDM ... numai JDM nu e cu croamele alea imense
                          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                          DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                          Comment


                          • Originally posted by Achim View Post
                            nice one dar e un DelSol cica JDM ... numai JDM nu e cu croamele alea imense
                            Ala e exceptie de la regula

                            Comment


                            • De Vanzare: Keiichi Tsuchiya AE86
                              Pret: 8.500.000 yeni = 62 836.2671 € = 269 587.312 Romanian leu
                              Guest
                              Guest
                              Last edited by Guest; 19-10-09, 12:49.

                              Comment


                              • mie imi apare poza cu :



                                atat costa ???
                                Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                                ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                                Comment

                                Working...
                                X