Punem sau nu prelata pe masina ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by dacliber View Post
    Despre ele vorbeam, sunt bune. Vad ca in jumatate de an au scazut cu 50 de lei, e bine asa! Eu am cumparat direct de pe Bestautovest

    Am comandat si eu husa de la best Auto Vest ( http://www.bestautovest.ro/prelata-a...425-470cm.html ). Ce m-a surpins e faptul ca nu scrie pe ea ca e dedicata pentru civic sedan(asa cum e denumirea pe site-ul Best auto Vest) , ci doar ca e pentru Sedan si la modele compatibile e si Honda Civic (fara sedan, FB4 sau altceva care se refere modelul asta) printre multe altele marci/modele.

    Asa e si a ta sau mi-au trimis mie una universala in loc de cea dedicata?


    In rest pare de calitate, e groasa, cu 2 straturi, in seara asta o sa o problez prima data, pana acum masina a fost murdara si nu am putut.

    Comment


    • #47
      Mie imi pare mare.
      Asa trebuie sa arate sau mi-au gresit mie masura?


      Comment


      • #48
        Asa era si a mea, de aia am si vandut-o, husele sunt ,,universale,, de fapt. Eu de exemplu am vandut-o unui posesor de Mercedes GLA pe care venea perfect. La tine trebuie strans mai tare snurul ala si cred ca e ok.
        PS. Cumpara un spray negru, fa un sablon cu nr. tau de inmatriculare si imprima-l in doua trei locuri, sa fii sigur ca ramai cu ea pe masina. Dupa ce se invecheste nu conteaza dar acum sare in ochi.
        ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

        Comment

        Working...
        X