Polish

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polish

    Salut, cine mai face polish? pt ca aikonelutzu din cate am inteles nu se mai ocupa.

    Si daca nu e nimeni care face as dori niste indrumari catre cineva (firma) la care merita sa ma duc fara mari griji.

    Va multumesc.
    "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

    The Power of Dreams

  • #2
    Incearca la evolution detailing(Alex Lascu)....singura problema este ca are sediu in craiova.Eu la el am facut acum 3 ani si am fost multumit.....poti sa ii urmaresti lucrarile pe facebook.Nu iti recomand expert detailing...vorbesc mult si fac putine si de proasta calitate

    Comment


    • #3
      Am citit si eu despre "expertii" de la expert detailing...oricum ms dar am dat de un amic care face.
      "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

      The Power of Dreams

      Comment


      • #4
        Originally posted by Adrian Octavian View Post
        Am citit si eu despre "expertii" de la expert detailing...oricum ms dar am dat de un amic care face.
        Pai si daca tot ai deschis thread-ul asta, nu ne zici si noua despre cine e vorba?
        Sau esti multumit ca ai gasit si iti vezi in continuare de ale tale ?
        Mersi anticipat!
        ___________________________________________
        '12 Honda CR-V Executive, 2.0 M/T, Alabaster Silver

        Comment


        • #5
          salut, inca nu am fost, urmeaza sa ma duc sambata si o sa pun niste poze before/after... sper ca o sa fie ok si o sa va tin la curent (detalii, etc).
          "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

          The Power of Dreams

          Comment


          • #6
            salutare, am fost sambata, a iesit foarte bine si o s apun poze... nu am poza de before pt ca eram incantat ca o fac si am uitat dar o sa fac pt after .

            Mi-a zis baiatul unde am facut-o ca are un lac foarte subtire pe ea stiam dar si el stia si a fost uimit de a mea cat de subtire este .....oricum a iesit foarte bine si de facut am polishat-o la vbcs cunoscand-ul pe patron-ul de acolo. (cred ca a contat si asta in produsul final )
            "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

            The Power of Dreams

            Comment


            • #7
              Originally posted by Adrian Octavian View Post
              Salut, cine mai face polish? pt ca aikonelutzu din cate am inteles nu se mai ocupa.

              Si daca nu e nimeni care face as dori niste indrumari catre cineva (firma) la care merita sa ma duc fara mari griji.

              Va multumesc.
              aikonelutzu recomanda pana una-alta http://www.pro-detailing.ro/
              iar eu am mai primit o recomandare pentru http://www.originalauto.ro/
              La acestia din urma puteti repara si "dent"-uri (deformari gen celor datorate grindinei).
              Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

              Comment

              Working...
              X