Intalniri la Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    bine ai venit printre noi febra. mama mia ce ciudat suna asta in plin sezon de porcina!
    as fi venit eu, dar abia acum am vazut despre intalnire. pacat. dar nu-i nimic, eu zic sa incercam sambata viitoare.
    cine e cu noi sa ridice mainile-n aer!
    deci sambata 7 noiembrie la 16:00 (ca dupa aia se inopteaza si nu ne mai vedem bine). plecam de la aqua magic si ne bagam pe sub pod pe unde zicea nomercu. n-am fost niciodata pe acolo, dar tocmai de aia e interesant.

    Comment


    • #77
      puteti conta si pe mine...eu ajung vineri seara in constanta..

      cine este pana acum?
      Honda Accord 2.2i-ctdi dark mocha
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Albert/my+honda/

      Comment


      • #78
        killabee bv. ne-am facut 2.

        Comment


        • #79
          INTALNIRE!!! Sambata 7 noiembrie la ora 16:00 in parcare Aqua Magic!!!

          Ok!
          Deschid lista:
          1. xpander
          2. killabee
          3. febra
          4. ....
          5.
          6.
          7.
          8.
          Nu sunt complet inutil... Cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii!


          Accord '92 PGM-FI
          Accord Coupe '99 V-TEC

          Comment


          • #80
            1. xpander
            2. killabee
            3. febra
            4. scooby29
            5. ....
            6.
            7.
            8.

            PS: e prima intalnire la care particip! ... . Ar trebui sa stiu ceva inainte ??? ... Cine aduce alunele? ...

            PS' : vad ca sunt singurul "non-Accord" pana acum!
            Honda Jazz '09, Deep Violet Pearl...
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/scooby29/
            Numele japonez: 秋本 Akimoto (true autumn) 海斗 Kaito (big dipper of the ocean)

            Comment


            • #81
              Apropo... ca tot vine iarna! Poate cineva sa-mi recomande un service pentru montare anvelope + echilibrare roti, care sa faca treaba buna si sa nu aiba preturi foarte mari?
              Honda Jazz '09, Deep Violet Pearl...
              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/scooby29/
              Numele japonez: 秋本 Akimoto (true autumn) 海斗 Kaito (big dipper of the ocean)

              Comment


              • #82
                daca vrei scooby29, vin eu cu un civic sedan, ca sa nu fi tu singurul non-Accord.
                si vezi ca te ascultam la caracteristicile masinii, ba mai mult tre' sa faci un burn-out cu jazz-ul.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by xpander View Post
                  daca vrei scooby29, vin eu cu un civic sedan, ca sa nu fi tu singurul non-Accord.
                  si vezi ca te ascultam la caracteristicile masinii, ba mai mult tre' sa faci un burn-out cu jazz-ul.
                  OK... numai ca pana acu' aproape doi ani nu ma interesau deloc masinile (nu aveam nici carnet... ), asa ca tre sa fiti indulgenti pentru ca sunt incepator si ma cam incurc cand ma scoate cineva la tabla...

                  PS: nu stiu nici ce inseamna "burn-out" ... . De fapt banui eu ceva, dar nu sunt sigur (ceva cu turarea motorului? ... hai acu' sa aud replici ) ...
                  Honda Jazz '09, Deep Violet Pearl...
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/scooby29/
                  Numele japonez: 秋本 Akimoto (true autumn) 海斗 Kaito (big dipper of the ocean)

                  Comment


                  • #84
                    e si cu turarea motorului, ca altfel nu se poate, dar e mai ales cu ars (burn) cauciucuri....
                    ehhhh.... te bagi? daca reusesti meriti un premiu.

                    Comment


                    • #85
                      1. xpander
                      2. killabee
                      3. febra
                      4. scooby29
                      5. white dream
                      6......
                      7.
                      8.

                      scooby29 eu am schimbat acum 2 ani la vulcanizarea din ovidiu de la iesire. au aparatura buna si preturi bunicele. si prin oras in spate la kaufland langa spalatorie echilibreaza f bine.
                      Oare depasim recordul?? data trecuta parca tot 5 eram. e si pacat ca se anunta vremea f buna...
                      2005 - 2012 Renault Megane 1.6, 115 cp
                      2008 - 20?? Honda Accord 2.4, MT, 201 cp
                      2013 - 20?? Mercedes CLA 220, 170 cp

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by white dream View Post
                        1. xpander
                        2. killabee
                        3. febra
                        4. scooby29
                        5. white dream
                        6......
                        7.
                        8.

                        scooby29 eu am schimbat acum 2 ani la vulcanizarea din ovidiu de la iesire. au aparatura buna si preturi bunicele. si prin oras in spate la kaufland langa spalatorie echilibreaza f bine.
                        Oare depasim recordul?? data trecuta parca tot 5 eram. e si pacat ca se anunta vremea f buna...




                        Hai Constanta dezmortirea, scoate-ti masinile la aer, prietenele cu nasu in vant, nu e pacat sa ratam asa un weekend?
                        Mai ales ca sunt nou si astept sa va cunosc frati hondari.
                        Nu sunt complet inutil... Cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii!


                        Accord '92 PGM-FI
                        Accord Coupe '99 V-TEC

                        Comment


                        • #87
                          am fost 6 data trecuta, dar nu-i nimic. important e ca ne mai intalnim. incet, incet poate ajungem si noi sa ne vedem mai des.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by xpander View Post
                            e si cu turarea motorului, ca altfel nu se poate, dar e mai ales cu ars (burn) cauciucuri....
                            ehhhh.... te bagi? daca reusesti meriti un premiu.
                            Aoleu... ... nu ma bag! Doar ce tre' sa-mi cumpar anvelope noi de iarna... si acu sa le ard?... . Mai bine ies la tabla!
                            Honda Jazz '09, Deep Violet Pearl...
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/scooby29/
                            Numele japonez: 秋本 Akimoto (true autumn) 海斗 Kaito (big dipper of the ocean)

                            Comment


                            • #89
                              ai dreptate xpander 6 eram.3 accorduri si 3 civic. apropo de civic masini noi in oras. de o sapt vad un civic type r alb nou pe soselele noastre si de asemenea un accord nou rosu cu folii.
                              2005 - 2012 Renault Megane 1.6, 115 cp
                              2008 - 20?? Honda Accord 2.4, MT, 201 cp
                              2013 - 20?? Mercedes CLA 220, 170 cp

                              Comment


                              • #90
                                Nu stiu daca voi ajunge, dar am dat PM-uri catorva useri din Constanta. Sper sa vina.

                                2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                                2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                                2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                                2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                                Comment

                                Working...
                                X