SANDREI: '02 Honda Civic Type-R, Satin Silver

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    bine ca ai reusit sa faci totul si ma bucur daca te-am ajutat! in rest keep on ctr-ing plm poate ne dam odata sa vedem carei afacerea.... milano ctr ftw paul stie :wink:
    Most sports require only one ball, motorsport requires two...

    "how to make it in zi undistry or life"

    Comment


    • #47
      Originally posted by STI
      milano ctr ftw paul stie :wink:
      eh da ma bine... :roll:
      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

      Comment


      • #48
        :lol: eu zic sa lasam datul pana luna urmatoare si sa mergem toti sa punem hondata :lol: .dupa data de 16 februarie eu sunt PREGATIT :twisted:
        Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
        www.hpi-racing.ro

        Comment


        • #49
          am mai facut un filmulet zilele trecute,scuzati calitatea )
          http://youtube.com/watch?v=m2kv-Ou8ruI
          Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
          www.hpi-racing.ro

          Comment


          • #50
            http://www.youtube.com/watch?v=BpLDv...eature=related

            si era M.ce grav o fura...
            ex CL7 AT 2006
            CN1 Sport 2005
            KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

            "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

            Comment


            • #51
              da nu ne anunti si pe forum despre performantele tale?...hai nu fi modest.
              Honda Civic,1.4i,90cp,1997...Ru-Gaidoku
              **http://hondafan.etp.ro/gallery/v/shabbaz2/ **

              Honda Civic Sedan,1.8,i-Vtec,140cp,2008
              in curand si poze

              site-ul meu:
              www.urbanshop.ro

              Comment


              • #52
                Cel mai bun timp obtinut la Baia Mare pe 402m
                14.171

                Daca nu ma insel, cel mai rapid type R din tara!
                Felicitari Andrei
                "I felt my vanos pulling, but i guess his vtec pulled harder, stronger, faster"

                Comment


                • #53
                  :lol: bravooo.buna treaba.... si daca nu ma insel locul 2.nu?
                  Honda Civic,1.4i,90cp,1997...Ru-Gaidoku
                  **http://hondafan.etp.ro/gallery/v/shabbaz2/ **

                  Honda Civic Sedan,1.8,i-Vtec,140cp,2008
                  in curand si poze

                  site-ul meu:
                  www.urbanshop.ro

                  Comment


                  • #54
                    tenq tenq tenq ops: ops: ops: a fost intr-adevar locul 2 ....am ratat a 3-a in finala (( need facelift gearbox :lol: :lol: gti-ul din finala il batusem rau in calificari! Te pup sergiulica...si tu ai fost de invidiat de bmw-ari pe acolo :lol:
                    Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
                    www.hpi-racing.ro

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by civic_ex
                      Cel mai bun timp obtinut la Baia Mare pe 402m
                      14.171
                      No offence, dar cred ca e putin cam optimisc cronometrul ala. Si la timpul lui Sergiu am avut mici dubii, dar acu chiar cred ca e prea optimist. E un timp mult prea bun pt un ctr fara slickuri si fara soft... :roll:

                      Comment


                      • #56
                        Tot ce e posibil Paul, dar nu uita ca in calificari Andrei a indoit, pur si simplu un GTI DSG softat cu admisie.

                        Jeff, pe acelasi cronometru a scos undeva in jur de 12.7 - 12.8, ca sa iti faci o idee cat de exacte erau fotocelulele.
                        "I felt my vanos pulling, but i guess his vtec pulled harder, stronger, faster"

                        Comment


                        • #57
                          gti dsg soft admisie oettinger! acuma na...oricum,e bine pt start!

                          intrebarea mea este: Cine ma poate ajuta cu sfaturi sa aleg bine un kit de ambreaj si volanta, avand in vedere ca masina mea e si de zi cu zi! am cateva oferte si nu stiu care sa o aleg! cine se pricepe bine la ambreaje si volante Firmele intre care am de ales sunt ACT,EXEDY si Fidanza
                          Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
                          www.hpi-racing.ro

                          Comment


                          • #58
                            tu ai ambreiajul nou... deci vrei volanta... s-ar putea sa facem combinatie ca eu vreau sa imi iau un kit de ambreiaj plus placa si o sa am si o volanta de dat
                            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                            Comment


                            • #59
                              man..pai spune-mi cand iti comanzi ca imi comand si eu si ambreaj si volanta! sa luam aman2
                              Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
                              www.hpi-racing.ro

                              Comment


                              • #60
                                duminica : directia satu mare (pacat ca liniutele se dau pe 201 m acolo ) destul de greu pt un CTR :lol:
                                Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
                                www.hpi-racing.ro

                                Comment

                                Working...
                                X