BACU: '17 Honda CR-V 1.6 i-DTEC 9A/T 4WD Executive Sensing, Crystal Black Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se pare ca nu merge și e ale noastre, avem un soft diferit și nu merge oricum decāt pe cele fără navigație, īnsă vestea buna este ca este un soft beta de la Honda, poate pregătesc ceva și pentru noi. As plăti pentru așa ceva.
    2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
    Ex:
    2014 Honda Civic Executive
    2011 Honda Civic GT

    Comment


    • Va salut.N-am avut rabdare sa citesc tot topicul,sper sa nu intreb ceva ce s-a discutat.Din ce stiu OS este Android 4.0.A incercar cineva sa-i faca update?Sa-l duca in 6 de ex?Google Maps merge instalat?Remap la acest motor?

      Comment


      • Scuze, nu am mai intrat pe aici de mult, nu am vazut postul. Nu merge niciun update de android, e prea vechi hardwareul. nu merita sa ii faci nimic acestui sistem, doar sa il folosesti pentru radio/cd/bluetooth (pentru muzica, ca pentru apeluri telefonice este foarte prost). Trebuie sa te bazezi doar pe telefon pentru entertainment/navigatie.

        Iar in ce priveste remap eu nu sunt de acord cu asta absolut deloc, nici nu ma gandesc sa fac asa ceva la vreo masina. Daca nu sunt multumit de motor, schimb masina, daca imi permit, daca nu, asta e...:-)
        2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
        Ex:
        2014 Honda Civic Executive
        2011 Honda Civic GT

        Comment


        • Mașina s-a v?ndut, se poate inchide topicul.
          2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
          Ex:
          2014 Honda Civic Executive
          2011 Honda Civic GT

          Comment

          Working...
          X