DEXTER: '10 Honda Accord 2.4 A/T, Executive, Milano Red

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sa le ia toti dracii de cauciucuri nokian. Cum e un pic de mazga pe jos la o frana mai zdravănă m-am dus sanie. Sunt oribile, nu am nici un pic de aderenta pe mazga de afara. Sper ca pe zapada o sa se ckmporte mai bine, ca daca nu fac un foc de tabara cu ele ceva de speriat. Mi-a franat unul brusc in fata si am franat si eu brusc de la 30kmh si m-am dus pana in el. Rezultat: bara zgaraiata putin si numarul indoit.

    KOL Sybronendo

    Comment


    • #62
      Nașpa. Si eu am găsit-o zgāriata īn parcare la Decathlon, fără nici un bilețel ceva lăsat īn parbriz sau ceva..

      Comment


      • #63
        Sa nu va simtiti singuri, pe mine s-a uit un idiot de taximetrist vineri seara pe la Unirii. Am piscat un pic frana sa nu dau intr-un bou care mai avea un pic si se urca pe mine primul. Cauciucuri: Dunlop Wintersport M3, DOT 4309. Evident, m-am dat jos la el si l-am intrebat direct "Cum vrei sa mori? " - moment in care a inceput sa se milogeasca. Am scapat ieftin, totusi - a deformat un pic spoilerul inferior (eu am Civic 5D) - se vede doar daca te uiti cu atentie, dar socul a fost zdravan.
        Wagner
        Senior Member
        Last edited by Wagner; 25-11-14, 08:12.
        Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

        Comment


        • #64
          E 2015 deja, sa ne arati macar un teaser

          Comment

          Working...
          X